نقد و بررسی وبسایت های فروش بازی های ویدیویی

رسانه کلیک - در حالی که استفاده از کنسول های بازی در حال گسترش است، لزوم بررسی دقیق جهت انتخاب یک مکان مناسب برای خرید بازی های ویدیویی‌ بیش از پیش احساس می شود.در دنیای امروز دسترسی به فروشگاه ها (با توجه به مسائل جغرافیایی) بسیار دشوار شده است. از این رو وبسایت های فراوانی در حوزه فروش کنسول، بازی و لوازم جانبی ps4، xbox1 و pc به وجود آمده اند. این وبسایت ها ویژگی های متفاوتی دارند که در این مقاله ضمن بررسی آنها، یک وبسایت برتر را نیز در پایان برای شما معرفی خواهیم کرد.

نقد و بررسی وبسایت های فروش بازی های ویدیویی

در دنیای امروز دسترسی به فروشگاه ها (با توجه به مسائل جغرافیایی) بسیار دشوار شده است. از این رو وبسایت های فراوانی در حوزه فروش کنسول، بازی و لوازم جانبی ps4، xbox1 و pc به وجود آمده اند. این وبسایت ها ویژگی های متفاوتی دارند که در این مقاله ضمن بررسی آنها، یک وبسایت برتر را نیز در پایان برای شما معرفی خواهیم کرد.

قیمت مناسب

بی شک یکی از مهم ترین ابعاد یک فروشگاه، قیمت تمام شده آن کالا برای مصرف کننده است. بسیار از کالاهای وارداتی در کشور با قیمت وحشتناکی به فروش می رسند. دلیل این امر اقتصاد بیمار و فلسفه بنکداری در کشور است. واردکنندگان کالا به دلیل ضعف در راه اندازی شبکه فروش منسجم، صرفا به عنوان عمده فروش فعالیت می کنند. به همین دلیل تعداد زیادی واسطه برای عرضه یک محصول به وجود می آیند که خود موجب افزایش نجومی قیمت آن کالا خواهد شد.

از استدلال بالا می توان نتیجه گرفت که قیمت پایین یک محصول وارداتی حاصل واردات و فروش آن به صورت مستقیم است. یعنی فرد یا شرکتی که یک محصول را وارد می کند، خود نیز وظیفه بازاریابی و فروش آن را بر عهده گیرد. وبسایت هایی که قصد فعالیت در حوزه بازی های ویدیویی را دارند نیز از این قاعده مستثنا نیستند. به شما اکیدا پیشنهاد می کنیم برای خرید کنسول ps4 و xbox 1 و Nintendo switch از وبسایت هایی استفاده کنید که خود واردکننده مستقیم کالا هستند.

تنوع کالا

اولین نکته ای که پس از ورود به یک سوپر مارکت توجه شما را جلب می کند، تنوع کالا و تعداد آن هاست. همین موضوع در یک وبسایت فروشگاهی نیز صادق می باشد. تاکنون بیش از 1000 بازی برای PS4 و xbox 1 و Nintendo switch روانه بازار شده است و تنها واردکنندگان مستقیم کالا -با قدرت مالی خود- توانایی عرضه این بازی ها را در تنوع و تعداد مناسب دارند.

پس تنوع بازی ها، کنسول ها و لوازم جانبی یک فروشگاه اینترنتی، یکی از پارامترهای مهم در کیفیت آن به شمار می می رود. محلی را برای خرید بازی PS4 و xbox 1 و Nintendo switch انتخاب کنید که علاوه بر بازی های ویدیویی‌ روز دنیا، طیف گسترده ای از بازی های آرشیوی را نیز به پوشش دهد.

قیمت روزانه

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز در کشور، فروشگاه هایی که با کالای وارداتی درگیر هستند، با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کنند. اگر قیمت کالاهایی نظیر کنسول های بازی به صورت روزانه و با نرخ جدید ارز محاسبه نشود، مصرف کننده نهایی در هنگام خرید دچار سردرگمی می شود و خریدار با مراجعه به هر فروشگاه با یک قیمت متفاوت روبرو خواهد شد. دلیل این اتفاق، کوتاهی فروشندگان از به روز کردن قیمت ها است. پس پیشنهاد می کنیم برای خرید playstation و xbox و Nintendo از وبسایت هایی استفاده کنید که قیمت خود را به صورت روزانه تغییر می دهند.

اصالت و سلامت کالا

در هنگام خرید یک کالای الکترونیک به صورت حضوری از یک فروشگاه، خریدار کالا را قبل از خرید (در محل فروشگاه) تست یا یک نفر به عنوان نصاب، آن کالا را (در محل مورد نظر شما) تست و راه اندازی می کند. اما زمانی که از یک فروشگاه اینترنتی خرید می کنید همیشه این سوال در ذهن شما جاریست که "از کجا مطمئن باشم که کالای سفارش داده شده سالم است؟"

جواب سوال بسیار واضح است. از یک وبسایت معتبر خرید کنید تا از اصالت کالا مطمئن باشید. وبسایت هایی وجود دارند که خود، کالا را قبل از ارسال برای مشتری تست می کنند و با یک برچسب سلامت فیزیکی محصول را به اطلاع خریدار می رسانند. متاسفانه در حال حاضر تعداد فروشگاه های اینترنتی قابل اعتماد در حوزه بازی های ویدیویی‌ بسیار اندک است.

ارسال سریع و مطمئن

در حال حاضر روش متنوعی برای ارسال کالا توسط فروشگاه های اینترنتی وجود دارد. از میان تمام آن ها، پست جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک نهاد دولتی و مطمئن، بهترین گزینه برای مصرف کننده نهایی است. وبسایت هایی که کالا را با استفاده از روش های دیگر ارسال می کنند، سلامت فیزیکی کالا را به خطر می اندازند. کنسول های Ps4، xbox 1 و Nintendo switch بسیار حساس هستند و باید با احتیاط جا به جا شوند. بسته بندی اختصاصی و ارسال به موقع کالا با استفاده از پست پیشتاز جمهوری اسلامی ایران، یکی از مهم ترین ویژگی های یک وبسایت فروشگاهی موفق در حوزه بازی های ویدیویی‌ به حساب می آید.

توجه به نیاز مشتری

در دنیای امروز، مشتری تنها به یک فروشگاه نیاز ندارد. مطالعه و کسب اطلاعات دقیق پیرامون بازی های ویدیویی‌ مختلف حق مشتری است. تولید محتوای متنی و ویدیویی برای یک وبسایت، هزینه های بسیاری را به همراه دارد. اما وبسایت های مطرحی در دنیا وجود دارند که به این نیاز مشتری پاسخ می دهند. در کشور ما تنها یک وبسایت وجود دارد که علاوه بر فروش کلیه محصولات بازی های ویدیویی‌ -با استفاده از یک تیم تحریریه قدرتمند- رسانه ای در خور و شایسته مصرف کننده با فرهنگ ایرانی خلق کرده است. این وبسایت کلیه نمایشگاه ها و فستیوال ها را نیز به صورت زنده پوشش می دهد.

آیا وبسایتی وجود دارد که تمام خدمات فوق را عرضه کند؟

شاید نام بردن این سایت کار درستی نباشد و نیاز به اجازه از مالکین آن داشته باشد. اما از آنجاییکه می بینیم هموطنان عزیزمان چنین کار با کیفیتی را به جلو پیش می برند، خوشحال و سرشار می شویم. پس آن را به شما معرفی می کنیم. فروشگاه و رسانه آنلاین کروکوگیم به آدرس www.crocogame.com حتما توصیه می کنیم یک بار از آنجا خرید بفرمایید.

ارسال نظر