اقدام مثبت نت برگ برای حفظ محیط زیست

رسانه کلیک - نت برگ اولین و بزرگترین وب‌سایت تخفیف و خرید گروهی در ایران در اقدامی مثبت دریافت پرینت کد نت برگ از کاربران را حذف کرد.

اقدام مثبت نت برگ برای حفظ محیط زیست

همانطور که می‌دانید در کشور ما سالانه 15 میلیون قطعه درخت برای تولید کاغذ قطع می‌شود و این در حالی است که شرایط اقلیمی کشورمان در حالتی است که بیش از هر چیز به حفظ فضای سبز، جنگلها و جلوگیری از هرگونه تغییر نیازمندیم.

در چنین شرایطی، یکی از مهم‌ترین کارهایی که می‌توان انجام داد، این است که با استفاده از تکنولوژی‌های امروزی، بتوانیم هدر رفت انرژی‌های حساس را به حداقل برسانیم و تا جایی که می‌توانیم این فناوری‌ها را در راستای نجات فضایی که در آن زندگی می‌کنیم، به کار بگیریم.

اما نت برگ که یک مجموعه شناخته شده در فضای کسب و کارهای آنلاین است و در طول این چند سال همواره به عنوان یکی از کسب و کارهای برتر معرفی شده است، توانسته با ایجاد تغییری اساسی در روند کاری خود با فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات، دریافت پرینت نت‌برگ از کاربران را حذف کند.

از آنجایی که این فروشندگان باید کدهای نت برگ را از افراد دریافت کنند و آنها را باطل کنند، ترجیح بر این بوده که این کدها به صورت پرینت شده از مشتریان دریافت شود تا حتما فرصتی برای ابطال آن وجود داشته باشد. اما با شروع روند جدیدی که نت‌برگ به اقدام کرده، دیگر چنین کاری ممکن نیست و ارائه دهندگان خدمات مجبورند در همان لحظه دریافت کد، آن را باطل کنند.

این اقدام مثبت نت‌برگ، گامی بزرگ در راستای حفظ مسئولیت اجتماعی این برند است. چراکه تعداد فروش پیشنهادات نت‌برگ در بسیاری از موارد، بیش از چند هزار عدد هستند و در برخی موارد بیش از چند هزار نت برگ به کاربران فروخته می‌شود و با حذف پرینت، در چند هزار پرینت برگه A4 صرفه‌جویی می‌شود.

قطعا این کمپین نت‌برگ، تاثیر شگرفی بر محیط زیست و همچنین، بر میزان وفاداری کاربران نسبت به این برند خواهد داشت. احساس اینکه از برندی خرید کنیم که به غیر از سودآوری و درآمد، به ما و محیط پیرامون ما نیز اهمیت می‌دهد، باعث می‌شود که در برخی مواقع، حتی با وجود قیمت بالاتر، باز هم ترجیح دهیم از همان برند خرید کنیم.

پس اگر از کاربران نت برگ هستید، به جای چاپ کدها و ارائه آنها به صورت کاغذ پرینت، کد ارائه شده در اپلیکیشن نسخه اندروید و یا iOS را به فروشنده ارائه دهید و از خدمات مربوطه استفاده نمایید.

ارسال نظر