شما هم به جشن ۸۷ سالگی «سحرخیز» دعوتید

رسانه کلیک - سحرخیز در یازدهم بهمن هشتاد و هفت ساله می‌شود. در همین راستا، این شرکت جشن هشتاد و هفت سالگی برگزار می کند و برای خریداران هدایایی را به صورت قرعه کشی درنظر گرفته است.

شما هم به جشن ۸۷ سالگی «سحرخیز» دعوتید

این جمعه، یازدهم بهمن، "سحرخیز" هشتاد و هفت ساله می‌شه!

تا حالا از پدربزرگ و یا مادربزرگ‌های عزیزتون درباره‌ی اینکه کدوم برند قدیمی‌تره سوال کردید؟ اصلاً به این فکر کردین که طعم‌های قدیمی و جدید چقدر با هم تفاوت دارند؟ یا تا حالا شده از دوست و اقوام‌هایی که چند دهه از عمرشون می‌گذره بپرسین که طعم‌ها چقدر تغییر کردن؟ دوران قدیم از چه مواد غذایی استفاده می‌کردن که هنوزم هست و کیفیت خوبی داره؟

اولین بار که نام " سحرخیز " شنیده و دیده شد در تاریخ 11 / 11 / 1311 توی یه مغازه‌ی کوچیک در مشهد بود اما حالا که سال‌ها از اون دوران می‌گذره، نام "سحرخیز" رو می‌تونیم توی تک تک خیابان‌ها و کوچه‌های ایران بشنویم و ببینیم.

اما این ماندگاری بدونِ همراهی شما ممکن نبود.

امکان نداره کسی که با آشپزی سر و کار داره، اسم سحرخیز رو نشنیده باشه و یا از محصولاتش استفاده نکرده باشه.

این حس اعتماد در این چند دهه، این همراهی و این دوستیِ بی‌پایان جشن گرفتن داره!

"سحرخیز" قصد داره به‌پاسِ همراهی شما عزیزان در تمام این سال‌ها، کمپین "جشن هشتاد و هفت سالگی" برگزار کنه.

از تاریخ هفتم تا هجدهم بهمن‌ماه، تمام محصولات خانواده‌ی بزرگ سحرخیز با تخفیفی بیشتر از همیشه در سایت SaharKhizland.com به‌صورت آنلاین عرضه می‌شه.

سحرخیز

تمام دوستانی که در این 11 روز از سایت "سحرخیز" خرید کنند، به صورت مستقیم وارد قرعه‌کشی 11 ربع سکه‌ی بهار آزادی و همچنین 11 بسته‌ی نفیس از محبوب‌ترین محصولات سحرخیز می‌شوند.

در ضمن!

خبر خوبی داریم برای دوستانی که قصد دارند به تازگی به جمع مشتریان آنلاین ما بپیوندند!

این عزیزان می‌توانند با وارد کردن کد معرف 87years در قسمت مربوطه در زمان ثبت نام، اعتبار هدیه برای اولین خرید خودشان دریافت کنند.

این همراهی و این دوستیِ بی‌پایان جشن گرفتن داره!

ارسال نظر