با استفاده از پنل اس ام اس و پیامک انبوه افزایش فروش را تجربه کنید!

رسانه کلیک - افزایش فروش از طریق پیامک انبوه یکی از پیامد های خوشایند برای یک کسب و کار است. اگر می خواهید با پنل اس ام اس و پیامک انبوه، مشتری جذب کنید، لازم است برخی نکات را رعایت کرده و از راهکارهای خلاقانه استفاده کنید.

با استفاده از پنل اس ام اس و پیامک انبوه افزایش فروش را تجربه کنید!

بعضی ها در جذب مشتری توسط پیامک انبوه خوب عمل کرده اند که باید آن ها را الگو قرار داد. شما هم می توانید جزء کسانی باشید که از طریق بازاریابی پیامکی به وسیله پنل اس ام اس به موفقیت دست پیدا کنید. ولی باید بخواهید.

جذب مشتری از طریق پیامک انبوه نیازمند یک سری نکات می باشد که سعی می کنیم شما را با آن ها آشنا سازیم.

راهکارهایی برای افزایش فروش و جذب مشتری از طریق ارسال پیامک انبوه

برای افزایش فروش و جذب مشتری توسط ارسال پیامک انبوه از طریق پنل اس ام اس نیازمند رعایت برخی نکات است که اگر خودتان بخواهید، می توانید با رعایت آن ها و از طریق پیامک انبوه به افزایش فروش و جذب مشتری حداکثری برسید.

  1. مشتریان قدیمی خود را فراموش نکنید

برای افزایش فروش، مهم ترین اقدامی که باید در نظر بگیرید این است که حامی مشتریان خود باشید. مشتری ها مهم ترین بخش کسب و کار شما به حساب می آیند. باید بتوانید آن ها را راضی نگه دارید. اگر به فکر مشتریان قدیمی خود هستید، نه فقط افزایش فروش، حداقل یک ایمیل یا یک پیامک اختصاصی برای آن ها ارسال کنید. از این طریق آن ها متوجه می شوند که هنوز فراموش نشده اند و برای شما اهمیت دارند. مطمئن باشید آن ها نیز پاسخگوی این رفتار شما خواهند شد و به مشتریان وفادار شما تبدیل می شوند. به این ترتیب افزایش فروش شما حتمی خواهد بود.

  1. به مشتریان فعال خود بیشتر توجه کنید

افزایش فروش و جذب مشتری توسط ارسال پیامک انبوه از طریق پنل اس ام اس زمانی حاصل می شود که شما از سرمایه واقعی خود، یعنی مشتریان فعال خود بیشتر از قبل توجه کنید. مثلاً یک ایمیل برای آن ها ارسال کنید و ببینید چه تأثیر شگرفی بر روی آن ها می گذارد.

  1. یک وبلاگ جهت افزایش فروش راه اندازی کنید

جهت جذب مشتری، در دنیایی که همه درگیر کسب و کار خود هستند و یک فضای رقابتی شدید شکل داده اند، کار سختی است. اما باید با اطمینان گفت غیر ممکن نیست. از هر ابزاری می توانید برای رشد، افزایش فروش کمک بگیرید. یکی از آن ها وبلاگ نویسی است.طبق آمار موثق بازاریاب های B2B (تجارت با تجارت) وقتی از وبلاگ نویسی نیز استفاده می کنند، نزدیک به 70% بیش تر از کسانی که از وبلاگ نویسی استفاده نمی کنند، موفقیت کسب می کنند. برای افزایش فروش، باید طوری برنامه ریزی کنید که هر هفته، حداقل یک پست در وبلاگ خود قرار دهید. مزیت دیگر وبلاگ نویسی این است که هیچ هزینه ای برای شما ندارد. وبلاگ نویسی بدون هیچ هزینه ای موجب افزایش فروش شما در کسب و کارتان می شود. بنابراین، استفاده نکردن از وبلاگ و وبلاگ نویسی اصلاً منطقی به نظر نمی رسد. ولی در حالت استفاده از وبلاگ، افزایش فروش شما قطعی خواهد بود.

  1. در شبکه های اجتماعی فعال باشید

در افزایش فروش، استفاده از شبکه های اجتماعی، امروزه در هر تجارتی یک مزیت به حساب می آید. مراقب باشید از دیگران عقب نمانید. به خاطر این که بعضی ها که تأثیر شبکه های اجتماعی را دیده اند، با شتاب فراوان در جهت رشد و افزایش فروش و جذب مشتری قرار گرفته اند. استفاده از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس بوک و توئیتر و ... شما را در جهت رشد به صورت تصاعدی قرار خواهد داد. مخصوصاً در کشور ما که استفاده از شبکه های اجتماعی یک فعالیت رایج و روزانه می باشد. بنابراین، فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی افزایش دهید و به افزایش فروش برسید.

  1. به نیازهای مشتریان خود اهمیت بدهید

جهت افزایش فروش به این موضوع فکر کنید که چگونه می توانید مشتریان خود را راضی نگه دارید. بدیهی است رسیدن به چیزی که آن را می خواهید، شما را شاد و راضی می کند. شما هم باید همین کار را انجام دهید. یعنی نیازهای مشتریان خود را بشناسید و به آن ها اهمیت بدهید. مخاطبی که می بیند تحت هر شرایطی شما آماده هستید تا به اندازه ای که در توان شماست به او کمک کنید، به آن ها اهمیت می دهید، حتماً جذب شما خواهند شد.

  1. طرح های تشویقی ارائه کنید

پیامک انبوه

برای جذب مشتری و افزایش فروش در ارسال پیامک انبوه، طرح های تشویقی مانند، تخفیف یا طرح های پیشنهادی ارائه کنید. مخاطب وقتی جذب شما می شود که ببیند شما به فکر منافع او هم هستید. بنابراین طرح های تشویقی را به برنامه های خود اضافه کنید.

  1. از تبلیغات اینترنتی استفاده کنید

در ارسال پیامک های تبلیغاتی از طریق پنل پیامکی ،از تبلیغات اینترنتی نیز استفاده کنید. امروزه تقریباً همه به اینترنت دسترسی دارند. اگر بتوانید در سایت های معتبر یا هر سایتی که مخاطب زیادی دارد، همان پیامک های انبوه خود را به شکل متفاوت، وارد فضای بی انتهای اینترنت کنید.

  1. در زمان مناسب پیامک انبوه خود را ارسال کنید

پیامک انبوه

جهت موفقیت در بازاریابی پیامکی با ارسال اس ام اس انبوه قواعد متنوعی وجود دارد، که یکی از آن ها ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه در زمان مناسب می باشد. طبق آماری که گرفته شده است، بهترین ساعت برای ارسال پیامک تبلیغاتی، ساعت دوازده ظهر می باشد. عده ای هم یک محدودۀ زمانی تعیین کرده اند که از ساعت 10 صبح الی 4 بعد از ظهر را در بر می گیرد. مطمئناً این زمان دارای ویژگی هایی است که به عنوان بهترین زمان جهت ارسال پیامک تبلیغاتی معرفی شده است. در حوالی ظهر شما مشغول به هر کاری باشید، حدود 1 الی 2 ساعت زمان استراحت برای شما در نظر گرفته شده است. این ساعت ها زمانی است که تقریباً تمامی کسانی که خود مشغول به کاری هستند، آن قدر زمان آزاد دارند تا هم پیامک را بخوانند و هم این که درباره آن فکر کنند.

  1. متنی ساده و روان را آماده و ارسال نمایید

جهت افزایش فروش، اگر می خواهید مخاطبین شما، از پیامک تبلیغاتی شما استقبال کنند، سعی کنید یک متن ساده و روان، ولی متفاوت و منحصر به فرد بنویسید. در یک مقاله به طور کامل دربارۀ تأثیر متن پیامک تبلیغاتی بر فروش و جذب مشتری صحبت کرده ایم. لازم نیست از کلمات سنگین و پیچیده استفاده کنید. فقط از خلاقیت خود استفاده کنید تا در عین این که یک پیامک تبلیغاتی ساده و روان می نویسید، کاملاً جذاب نیز باشد. نوع و فرمت متنی که می نویسید نیز مهم است. اگر به صورت خلاقانه پیامک تبلیغاتی که می نویسید متفاوت باشد، مخاطب شدیداً از آن استقبال می کنند. در حالی که بر عکس این مورد نیز وجود دارد. بعضی ها از تمام ابزار موفقیت استفاده می کنند ولی به راحتی، تمام زحمات خود را با نوشتن یک متن کلیشه ای از دست می دهند.

سخن آخر

ما ده مورد از مهم ترین عوامل برای افزایش فروش و جذب مشتری را به شما معرفی کردیم. این دیگر به خود شما بستگی دارد که تا چه مقدار به آن ها اهمیت بدهید. مطمئناً اصول و نکات دیگری هم وجود دارد. ولی مهم ترین عاملی که موجب موفقیت شما می شود این است که خودتان را به جای خواننده ای که پیامک شما را می خواند، قرار دهید. چنین توصیه ای فقط به خاطر این است که بدانید، این فقط مخاطب و رضایت اوست که اهمیت دارد.

برای اجرای بازاریابی پیامکی خود شما نیاز به یک سامانه پیام کوتاه یا پنل اس ام اس دارید که می توانید از وب سایت https://webone-sms.com اقدام به خرید پنل اس ام اس مورد نظر خود کنید .

ارسال نظر