۵۰ درصد کاهش هزینه ارسال و افزایش درآمد کسب و کارها با تی‌نکست

رسانه کلیک - تمامی کسب و کارهایی که با استفاده از وب سایت و شبکه‌‌های اجتماعی به فروش کالا و خدماتی همچون پوشاک، کتاب و لوازم دیجیتال، می‌پردازند، می‌توانند از سرویس‌های مطمئن و متنوع تی‌نکست استفاده کنند.

۵۰ درصد کاهش هزینه ارسال و افزایش درآمد کسب و کارها با تی‌نکست

اگر صاحب کسب و کاری هستید و روزانه می‌بایست بسته‌های خود را به مشتریان‌ برسانید، حتما با چالش‌های ارسال بسته مانند پیدا کردن پیک موتوری مطمئن، زمان‌بندی مشخص برای تحویل بسته‌ها، تعدد ارسال‌ها و هزینه‌ی بالای پیک موتوری و ... روبرو بوده‌اید. در این مطلب به بررسی این چالش‌ها و معرفی سرویسی مطمئن و بسیار مقرون به صرفه پرداخته شده‌است.

تمامی کسب و کارهایی که با استفاده از وب سایت و شبکه‌‌های اجتماعی به فروش کالا و خدماتی همچون پوشاک، کتاب (انتشارات‌ها)، لوازم دیجیتال، لوازم پزشکی و طبی، تجهیزات و تزیینات هنری، لوازم آرایشی و بهداشتی، خدمات بانکی، خدمات بیمه و ... می‌پردازند و همچنین کسب و کارهای سنتی که به‌صورت تلفنی کالاهای خود را به فروش می‌رسانند، می‌توانند از سرویس‌های مطمئن و متنوع تی‌نکست استفاده کنند.

کاهش ۵۰ درصدی هزینه‌ ارسال

تی‌نکست ارائه‌دهنده سرویس‌های ارسال و جابجایی بسته به کسب و کارها اعم از فروشگاه‌های اینترنتی، شرکت‌ها، فروشگاه‌های بزرگ، انتشاراتی‌ها و ... است. این استارتاپ با هدف ارائه راه‌حل‌های کاربردی به کسب‌وکارها برای ارسال مطمئن‌تر و مقرون‌ به ‌صرفه‌‌تر سفارش‌ مشتریان در شهر تهران شکل گرفت. امکانات و سرویس‌هایی که تی نکست در اختیار فروشگاه‌های اینترنتی و کسب‌وکارهای سنتی قرار می‌دهد، باعث تسریع در روند ارسال و تحویل کالا، جلب اعتماد مشتریان و درنهایت افزایش فروش آن‌ها خواهد شد. هزینه این سرویس‌ها بسیار پایین‌تر از پیک‌های موتوری دیگر بوده و با حسابی سرانگشتی ۵۰‌٪ کاهش هزینه ارسال در تی‌نکست نسبت به سایر پیک‌های موتوری، مشهود خواهد بود. اما چگونه؟

هزینه دریافت کالا رایگان

نکست‌یاران تی‌نکست در ساعت مقرر به محل موردنظر می‌روند و بسته‌ها را تحویل می‌گیرند؛ بدون این‌که هزینه‌ای دریافت کنند. این سرویس در تمام شرکت‌ها و اپلیکیشن‌های پیک موتوری، شامل هزینه‌ا‌ی جداگانه خواهد بود که در تی‌نکست این سرویس به‌صورت کاملا رایگان انجام می‌شود.

هزینه ارسال تمام مناطق تهران با یک قیمت

در تی‌نکست هزینه ارسال بسته از جنوبی‌ترین نقطه تا شمالی‌ترین نقطه‌ی تهران دقیقا به همان قیمتی‌ست که بسته‌ای از این خیابان به خیابان بالاتر ارسال شود! و همین امکان برای تعدد ارسال بسته‌ها در طول روز بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. هزینه ارسال بسته در تی‌نکست در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران با یک قیمت انجام می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود تا کسب و کارهایی که تعداد ارسال بالایی در طول روز دارند، بتوانند در ماه ۵ الی ۶ میلیون تومان صرفه‌جویی در هزینه ارسال خود داشته و به درآمدشان اضافه کنند.

پیک‌های موتوری آموزش دیده

یکی دیگر از مزایای تی‌نکست داشتن ناوگان پیک موتوری آموزش‌دیده است که همین مزیت تمام ناهماهنگی‌های احتمالی را در تحویل و ارسال بسته‌ها را از بین می‌برد. پیک‌های موتوری تی‌نکست تسلط کافی بر مسیریابی دارند و همین موضوع در تسریع ارسال بسته‌ها کمک شایانی به کسب و کارها خواهد داشت. ضمنا پیک‌های موتوری تی‌نکست (نکست‌یاران) نماینده کسب و کارها به شمار می‌روند و از همین رو به تمام اصول مشتری‌داری و همچنین رانندگی بی‌خطر و قانون‌مند پایبند هستند.

زمان‌بندی دریافت بسته به دلخواه شما

زمان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کسب و کارهاست و به همین منظور تی‌نکست با یک برنامه زمانی منعطف در سه نوبت بسته‌های کسب و کارها را جمع‌آوری کرده و تحویل می‌دهد. در حال حاضر این زمان‌بندی مطابق با جدول زیر است:

تی‌نکست

دریافت و تحویل رسید مشتری بدون هزینه اضافه

یکی از مواردی که معمولا هزینه‌ی زیادی برای کسب و کارها دارد، دریافت رسید از مشتری و تحویل آن است. برای این کار هزینه‌ی رفت و برگشت محاسبه می‌شود و قطعا با تعدد ارسال و بالا بودن تعداد بسته‌ها در روز، به‌هیچ‌وجه مقرون به صرفه نخواهد بود. اما تی‌نکست بدون هیچ هزینه‌ای رسید را از مشتری دریافت و آن را تحویل می‌دهد.

پرداخت در محل (COD)

همه کسب و کارها به سرویس پرداخت در محل نیاز دارند. این سرویس باعث اطمینان خاطر بیشتر مشتریان فروشگاه‌های اینترنتی می‌شود و در افزایش میزان فروش این کسب و کارها تاثیر زیادی دارد. تی نکست، امکان استفاده از این سرویس را برای کسب‌وکارهای اینترنتی و سنتی فراهم کرده است.

توزیع در همان روز (Same Day Delivery)

در این سرویس بسته‌های ارسالی حداکثر تا ساعت ۱۴:۳۰ توسط ناوگان تی‌نکست جمع‌آوری و تا پایان همان روز در سطح شهر توزیع می‌ شوند. تعرفه ارسال بسته برای مناطق ۲۲گانه شهر تهران یکسان و نسبت به سرویس‌های مشابه بسیار ارزان‌تر است. بنابراین توزیع در همان روز انتخابی ایده‌آل برای کسب‌وکارهای سنتی و فروشگاه‌های اینترنتی به شمار می‌رود.

تی‌نکست

سرویس بازگشتی (Reverse Logistics)

تی‌نکست، سرویس بازگشتی خود را برای کمک به توسعه سیستم فروش کسب‌وکارهای اینترنتی راه‌اندازی کرده است. این سرویس برای فروشگاه‌هایی کارآیی دارد، که امکان مرجوع کردن کالا را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. در این سرویس ناوگان پیک موتوری تی‌نکست، کالا را از درب منزل مشتری تحویل گرفته و براساس تعرفه‌ای مشخص به انبار فروشگاه بازمی‌گردانند و در صورت نیاز، مجددا ارسال می‌کنند.

چگونگی استفاده از خدمات تی‌نکست

کسب و کارها می‌توانند به سایت تی‌نکست مراجعه کرده و به راحتی درخواست خود را ثبت کنند. همچنین با تماس تلفنی نیز می‌توانند درخواست خود را اعلام و یا با کارشناسان تی‌نکست مشاوره رایگان داشته باشند. ۶۶۴۰۳۳۶۹-۰۲۱

ارسال نظر