هرگز بر روی پول رسمی تایلند پا نگذارید

رسانه کلیک - کشور توریستی و خوش منظر تایلند مُعرف حضور تمامی جهانگردان و سفر دوستان است. این کشور به دلیل مکان های توریستی و تفریحات منحصر به فردی که دارد، مورد توجه توریست های سراسر جهان قرار دارد. اما اگر شما هم قصد سفر به این کشور را دارید در ادامه این مقاله ما را همراهی نمایید.

هرگز بر روی پول رسمی تایلند پا نگذارید

این کشور دارای قوانین خاصی است که شاید از شنیدن آن ها تعجب نمایید؛ یکی از عجیب ترینِ این قوانین مجازات برای پا گذاشتن بر روی پول رسمی تایلند است. همانطور که می دانید پول ملی این کشور "بات" نامیده می شود و نزد مسئولین دارای احترام ویژه ای است از همین رو پا گذاشتن بر روی آن غیرقانونی بوده و موجب دردسر می گردد. در مواردی مشاهده گشته که گردشگران تور تایلند بدون اطلاع از این مسئله، به صورت اتفاقی این کار را انجام دادند و دردسرهای زیادی را برای خود ایجاد نمودند. از همین رو باید همواره و در تمامی شهرهای تایلند، این نکته را مدنظر داشته باشید و از انجام آن خودداری نمایید.

می توان گفت این مسئله تنها در کشور تایلند رخ می دهد و تاکنون گردشگرانی که به سایر نقاط جهان سفر کرده اند، هیچ گزارشی در این خصوص نداده اند. تور مالزی

شاید بتوان ادعا کرد تور دبی به دلیل عدم وجود قوانین دست و پا گیر و عجیب است که به این اندازه نزد سیاحتگران محبوبیت پیدا کرده است. اما با وجود تمامی قوانین غیر منطقی در کشور تایلند، سالانه سیل عظیمی از گردشگران این مکان را برای سفرشان انتخاب می کنند و برخی از آن ها حتی چندین مرتبه در سال راهی تایلند می شوند.

ارسال نظر