چگونه تمام هتل‌های ایران را در 3 دقیقه رزرو کنیم؟

رسانه کلیک - برای رزرو هتل می توانید از جاباما استفاده کنید. در ادامه آموزش استفاده از این سرویس برای رزرو هتل را مشاهده می کنید.

چگونه تمام هتل‌های ایران را در 3 دقیقه رزرو کنیم؟

در پی توسعه کمی و کیفی فروشگاه‌‎های مجازی و وب‌سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات مختلفی چون گردشگری، شیوه‌های رایج سابق برای خرید بلیط سفر و رزرو هتل و اقامتگاه منسوخ شده و رزرو هتل و اقامتگاه آنلاین جایگزین شیوه‌های سابق شده است.

اما با وجود رواج رزرو هتل از طریق وب‌سایت‌های معتبری چون جاباما، همچنان برخی از مردم، هنگام رزرو هتل با مشکلاتی مواجه می‌شوند. با توجه به این موضوع در مطلب امروز شیوه رزرو اینترنتی هتل را به شما یادآوری می‌کنیم. پس با ما همراه باشید.

جستجو و انتخاب

برای رزرو هتل مانند هتل اسپیناس تهران یا هر هتل دیگری کافی است که در صفحه اول سایت جاباما، نام محل اقامت یا شهر و تاریخ ورود و خروج مورد نظر خود را جستجو کنید. پس از جستجو نام شهر، در صفحه بعدی لیستی از هتل‌های موجود در شهر مورد نظر را مشاهده خواهید کرد. با استفاده از فیلترهای قسمت سمت راست صفحه می‌توانید جستجوی هتل مورد نظرتان را با توجه به مشخصات دلخواه خود محدود کنید. حال اگر در صفحه اول جستجو، نام هتل مد نظر خود را وارد کنید و وارد صفحه مشخصات خواهید شد.

در این مرحله با انتخاب تعداد و نوع اتاق های مورد نظر، وارد فرآیند رزرواسیون می‌شوید. پس از آن صفحه‌ای شامل رزرو را مشاهده خواهید کرد که برای ادامه روند رزرو باید روی کلید ادامه رزرو، کلیک کنید. همچنین در صورتی که قصد اصلاح رزرو را دارید، می توانید از کلید برگشت استفاده کنید.

عضویت و ورود

پس از طی مراحل قبل، پنجره عضویت یا ورود به سایت جاباما برای شما نمایش داده می‌شود. در این قسمت می‌توانید با وارد کردن پست الکترونیک، شماره تماس و رمز عبور در سامانه رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه جاباما عضو شوید. همچنین در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام کرده‌اید با وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود به ادامه فرآیند رزرو بپردازید.

ورود اطلاعات

در بخش ورود اطلاعات،به ازای هر اتاق باید اطلاعات یکی از مسافرین وارد شود. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی مسافر، شماره تماس و کد ملی اوست.

پرداخت صورتحساب

پس از طی مراحل قبل، وارد صفحه درگاه پرداخت هزینه خواهید شد. پس از مشاهده این صفحه، می‌توانید با استفاده از درگاه پرداخت بانک، مبلغ رزرو را بصورت الکترونیکی پرداخت کنید.

دریافت واچر

با پرداخت صورتحساب و پس از خروج از درگاه الکترونیکی بانک، واچر به صورت خودکار برای شما نمایش داده می‌شود. توصیه می‌کنیم که با همراه داشتن واچر (نامه اقامت) هتل مورد نظر در تاریخ تعیین شده به محل اقامتگاه مراجعه کنید.

در صورتی که در روند رزرو هتل، مانند هتل پارسیان آزادی در تهران یا هر شهر دیگری با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید با تیم پشتیبانی جاباما تماس بگیرید. این تیم به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته پاسخگوی شماست. همچنین اگر به هر دلیل سفرتات لغو شد، می‌توانید مبلغ پرداختی را استرداد کنید. پس در صورتی که قصد سفر به شهرهای مختلف کشور را دارید به سامانه رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه جاباما مراجعه کنید و در چند دقیقه هتل، ویلا، اقامتگاه و بوم‌گردی مورد نظرتان را رزرو کنید.

ارسال نظر