آیا کسی از وبمستران هوشمند به درآمد رسیده یا نه؟

رسانه کلیک - وبمستران هوشمند در مقایسه با دوره‌های مشابه معروف‌تر و قدیمی‌تر است. در ادامه نگاهی به دوره وبمستران هوشمند خواهیم داشت.

آیا کسی از وبمستران هوشمند به درآمد رسیده یا نه؟

در بین دوره‌های راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی، دوره وبمستران هوشمند از بقیه معروف‌تر و قدیمی‌تر است. در حقیقت بعد از وبمستران هوشمند بود که این دوره‌ها در ایران باب شدند.

از طرفی هم چندسال است که هر فصل این دوره برگزار می‌شود و تا الان ۱۴ دوره وبمستران هوشمند برگزار شده. اینکه این تعداد دانشجو با قیمتی که کم هم نیست این دوره را انتخاب کرده‌اند، نشان از اعتبار بالای این دوره دارد.

اما این‌همه تبلیغ در سایت‌های مختلف و برگزاری دوره‌های پرمخاطب، بازارگرمی است یا واقعاً دانشجویان این دوره توانسته‌اند به عنوان یک وبمستر و صاحب کسب و کار، به درآمد برسند؟

نظرات وبمستران هوشمند در مورد دوره

برای پاسخ به این سؤال در قدم اول می‌توان صفحه‌ی دوره وبمستران هوشمند و بخش دیدگاه‌ها را بررسی کرد.

بعد از دیدن سرفصل‌های دوره و امکاناتی مثل دورهمی‌های رایگان و کمپ وبمستران که ویژه‌ی دانشجویان دوره است به بخش دیدگاه‌ها می‌رسیم. در این بخش افرادی که می‌خواهند در این دوره شرکت کنند سؤالات خود را پرسیده‌اند و بعضی از وبمستران هم نظرات خود را در مورد این دوره نوشته‌اند.

اعتبار دوره وبمستران هوشمند

یکی از نکاتی که در اینجا جلب نظر می‌کند، درآمدزایی دوره برای بعضی از وبمستران حتی قبل از پایان دوره بوده. بعضی از وبمستران هم از استخدام در شرکت‌های دیگر به عنوان مدیر سایت نوشته‌اند. چندباری هم در اینستاگرام همیارآکادمی پیشنهاد همکاری شرکت‌هایی مثل هاکوپیان با وبمستران ارائه شد که اعتبار این دوره را نشان می‌دهد.

شهر همیار

در سایت همیارآکادمی بخشی به نام شهر همیار وجود دارد که کسب و کارهای دانشجویان وبمستران هوشمند را نشان می‌دهد. در حقیقت همیارآکادمی به کسانی که می‌خواهند در این دوره شرکت کنند اجازه داده است کسب و کارهای دانشجویان قبلی را به صورت آنلاین ببینند تا راحت‌تر بتوانند در مورد شرکت کردن در دوره تصمیم بگیرند.

در این صفحه بیشتر از ۱۵۰ کسب و کار آنلاین وجود دارد. با اینکه بخشی از دوره در مورد فروشگاه‌های آنلاین است و انتظار می‌رود همه‌ی کسب و کارهای شهر همیار فروشگاهی باشند اما در این صفحه همه نوع کسب و کاری دیده می‌شود. از سایت‌های آموزشی و محتوا محور گرفته تا سایت‌های خدماتی و …

نکته‌ی جالب دیگر این است که بعضی از این کسب و کارها چند سال است که در حال فعالیت هستند و این یعنی کسب و کارهای وبمستران صرفاً به عنوان یک پروژه ایجاد نشده‌اند و حتماً به درآمد رسیده‌اند که چند سال است به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

اراده آهنین

همیارآکادمی در بخش دیگری به نام اراده آهنین مصاحبه‌ها و نظرات دانشجویان دوره وبمستران هوشمند را قرار داده است. همیارآکادمی پیشنهاد داده که دانشجویان جدید برای درک بهتر دوره و دیدن نظر دانشجویان وبمستر، این بخش را ببینند. در این صفحه بیشتر وبمستران در کنار بیان نظرشان در مورد دوره، کسب و کار خودشان را هم معرفی کرده‌اند.

شفافیت و ارائه روش‌های مختلف برای دسترسی به خروجی دوره توسط سایت همیارآکادمی، در کنار تعداد بالای دانشجویان راضی و کسب و کارهای معرفی شده در شهر همیار نشان می‌دهد که این دوره خروجی مورد انتظار را دارد و بخش قابل توجهی از دانشجویان با تلاش و استفاده از مطالب و پشتیبانی دوره وبمستران هوشمند به درآمد رسیده‌اند.

با توجه به تغییرات و بروزرسانی‌هایی که همیارآکادمی در هر دوره انجام می‌دهد انتظار می‌رود تعداد کسب و کارهای موفق در دوره‌های جدید از این اعداد هم بالاتر برود. برای بررسی بهتر می‌توانید اطلاعات کامل این دوره را در صفحه دوره وبمستران هوشمند مشاهده کنید.

ارسال نظر