عاشقان دنیای کلاسیک، فرانسوی یاد بگیرند

رسانه کلیک - زبان فرانسه یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین زبان ها در جهان محسوب می شود. در همین راستا یادگیری این زبان اهمیت بالایی دارد.

عاشقان دنیای کلاسیک، فرانسوی یاد بگیرند

امروزه تسلط بر تنها یک زبان کافی نیست. روز به روز با پیشرفت تکنولوژی و رقابت بالا در یادگیری زبان‌های مختلف، نیاز به یادگیری چند زبان دیگر شدیدا احساس می‌شود. یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین زبان‌ها بعد از زبان انگلیسی، زبان فرانسوی است. زبان فرانسوی، این زبان که زبان جهانی رشته‌های متعددی چون آشپزی، تاتر، نمایشنامه، هنرهای بصری، معماری و آشپزی است، زبانی پرکاربرد شناخته شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. عاشقان ادبیات کلاسیک اگر فرانسوی یاد بگیرند، می‌توانند از کتاب‌ها و شاهکار‌های بزرگ ادبی فرانسه بهره‌مند شده و حسابی لذت ببرند. چراکه این زبان، زبان نویسندگان بزرگی چون ویکتور هوگو، مولیر، ژان پل سارتر و ... است.

آموزش زبان فرانسه در خود فرانسه

میلیون‌ها نفر در سراسر کره‌ی زمین به این زبان سخن می‌گویند. این زبان از جایگاه بالایی در لیست زبان‌های زنده و پرکاربرد دنیا بهره برده و بسیاری از کشورهای انگلیسی زبان،‌به عنوان زبان دوم آموزش داده می‌شود. همچنین موسسات فرهنگی و آکادمی‌های آموزشی بسیاری در این کشور دایر شده که متقاضیان زیادی را از سراسر دنیا به سوی خود کشانده است.

یادگیری زبان فرانسه و تحصیل در این کشور

اگر زبان انگلیسی بلد باشید،‌ زبان فرانسه را هم بیاموزید، به راحتی می‌توانید در یکی از دانشگاه‌های معروف، مدارس عالی بازرگانی و مهندسی و برترین موسسات آموزشی فرانسه بورسیه گرفته و برای تحصیل اقدام کرده و مدارک معتبر و بین‌المللی آن را اخذ کنید. برای تحصیل در هر کشوری، تسلط به زبان مادری‌ آن کشور یک امتیاز محسوب می‌شود.

همچنین، تسلط بر این زبان عاشقانه و محبوب، شانس شما برای کار در بازارکار جهانی را چند برابر می‌کند. بنابراین با تسلط بر زبان فرانسوی و انگلیسی، به راحتی می‌توانید به عنوان یک مترجم توانا در کشورهایی چون کانادا، فرانسه، سوییس و بلژیک مشغول کار شوید.

انگلیسی بلد هستید؟ پس تقریبا فرانسه را نیز بلدید

برخلاف تصور بسیاری از مردم، یادگیری زبان فرانسه اصلا سخت نیست. اتفاقا اگر انگلیسی بلد باشید خیلی راحت‌تر می‌توانید این زبان زیبا را بیاموزید. هیولایی که از این زبان ساخته‌اند، تصور عده‌ای زبان آموز مبتدی است که اصولا با تمرین و تکرار، میونه‌ای ندارند.

روش‌های آموزشی متفاوتی برای یادگیری این زبان وجود داشته و شما می‌توانید با استفاده از کلاس‌های آموزشی و اپلیکیشن‌های متنوع به آموختن آن بپردازید. شاید باور نکنید، اما تسلط به مکالمه در زبان فرانسه از تسلط به مکالمه در زبان انگلیسی خیلی راحت‌تر و سریع‌تر امکان پذیر است.

یادگیری زبان فرانسه، کلیدی برای یادگیری بقیه زبان‌ها

با یادگیری زبان فرانسوی، یادگیری بسیاری از زبان‌ها آسان‌تر می‌شود. برای مثال می توان به اسپانیایی، ایتالیایی و پرتغالی اشاره کرد. همچنین اگر ابتدا زبان فرانسوی یاد بگیرید، برای یادگیری واژگان و ساختار زبان انگلیسی نیز به مشکل نمی‌خورید. چون این دو زبان واژه‌های مشترک زیادی دارند.

مکالمه زبان فرانسه یا آواز فرانسوی؟

زبان فرانسه، زبانی آهنگین، غنی، زیبا و منسجم است. برای همین به آن زبان عشق می‌گویند. اگر باور نمی‌کنید، به یک مکالمه‌ی فرانسوی گوش دهید و سر این زبان زیبا و دوست داشتنی را متوجه شوید. این زبان، روح انسان را جلا می‌بخشد و ذهن را بازتر می‌سازد.

ارسال نظر