بازار کار عالی نصب و تعمیرات پکیج دیواری و کولر گازی

رسانه کلیک - در این مطلب به معرفی بازار کار پکیج دیواری و کولر گازی می پردازیم و همچنین مختصر و مفید به چند شرط مهم کار نصب پکیج دیواری اشاره خواهیم کرد.

بازار کار عالی نصب و تعمیرات پکیج دیواری و کولر گازی

معرفی بازار کار نصب پکیج دیواری

نصب پکیج دیواری یکی از فنی ترین و پردرآمدترین مشاغل صنایع گرمایشی محسوب می شود. کارشناسان متخصص و مجربی که با عنوان نصاب پکیج دیواری به منازل شما مراجعه می کنند، عموماً از طرف نمایندگی های مجاز فروش محصولات گرمایشی و سرمایشی به شما معرفی شده اند. اگر تصمیم دارید که به بازار کار نصب و راه اندازی پکیج دیواری ورود کنید، باید با شرایط بازار کار نصب و تعمیر پکیج دیواری به خوبی آشنا باشید. در این مقاله مختصر و مفید به چند شرط مهم کار نصب پکیج دیواری اشاره خواهیم کرد.

شرط اول، ایمنی در کار برای نصب پکیج دیواری

شاید مهم ترین شروط موفقیت در شغل نصب پکیج دیواری، دانش بالا و مهارت زیاد شما باشد ولی این شرایط برای موفقیت شما کافی نیست. یک نصاب خوب باید به طور کامل با شرایط ایمنی نصب آشنا باشد. این که پکیج در چه محلی نصب می گردد و چگونه نصب می شود. اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت. چراکه یکی از مهم ترین نکات کار با وسایل گرمایشی نحوه نصب و محل قرار گیری این تجهیزات است.

شرط دوم، دانش و مهارت نصاب پکیج دیواری

برای موفقیت در نصب پکیج دیواری باید دانش و مهارت بالایی را به دست آورد. لازمه این کار گذراندن دوره های تخصصی و فنی مورد نیاز است. معمولا آموزشگاه های معتبر زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای اقدام به برگزاری دوره های تخصصی نصب و تعمیر پکیج دیواری می کنند. این دوره ها در کنار تجربه ای که شما در کار به دست می آورید، موجب می شود که شما یک نصاب و تعمیر کننده موفق پکیج دیواری شوید. پیشنهاد می کنیم در دوره آموزش نصب پکیج دیواری آموزشگاه فن آموزان شرکت نمایید.

شرط سوم، ارتباط با نمایندگی ها

مطئمنا بهترین سرویس دهندگان پکیج دیواری آنانی هستند که بالاترین سطح دانش و مهارت را کسب کرده اند، از این مرحله به بعد موفقیت شما در این شغل به نحوه بازاریابی شما باز می گردد. لذا اگر می خواهید که در شغل نصب و تعمیر پکیج دیواری موفق شوید، حتما با نمایندگی های معتبر فروش محصولات گرمایشی و سرمایشی ارتباط برقرار کنید. چراکه اصطلاحاً زنگ خور افرادی که شماره تلفن آن ها در این مراکز ثبت است، بالاتر از سایر تعمیرکاران و نصابان تجهیزات سرمایشی و گرمایشی است.

معرفی بازار کار تعمیر پکیج دیواری

تعمیر پکیج دیواری یکی از مشاغل مورد توجه در بازار فعلی ایران است. هزینه های بالای خرید پکیج نو و دست اول موجب شده که بسیاری از مردم ترجیح دهند که از ماهرترین تعمیرکاران پکیج دیواری برای حل مشکلاتشان کمک بگیرند. بنابراین به نظر می‌رسد که بازار کار تعمیرکاران پکیج دیواری روزبه‌روز رونق بیشتری به خوب ببیند. برای تبدیل شدن به یک تعمیرکار موفق باید کلیه شروط نصاب خوب پکیج را با خود داشته باشید، به عبارتی می بایست در کارتان به ایمنی توجه کنید، دانش و مهارت بالایی را کسب نمایید و در نهایت با نمایندگی های معتبر فروش ارتباط برقرار نمایید. اگر شما یک تعمیر کار موفق پکیج دیواری شوید، احتمالاً نمایندگی ها برای تعمیرات، شما را به مشتریانشان معرفی خواهند کرد. لازمه موفقیت در این رشته، کسب مهارت تخصصی است که می توانید با شرکت در دوره آموزش تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری فن آموزان این مهارت را کسب نمایید.

افزایش تماس برای تعمیر پکیج دیواری

هر شرکتی بنا بر قوانین خودش با افراد ثابتی به عنوان نصاب و تعمیرکار، کار خواهد کرد و قرار گرفتن شما در لیست معتمدین شرکت های معتبر فروش تجهیزات گرمایشی و سرمایشی به اعتبار کار شما خواهد افزود. توجه داشته باشید که مشتریان در هنگام خرابی دستگاه پکیج دیواری در اولین فرصت با نمایندگی های فروش پکیج دیواری تماس خواهند گرفت و قاعدتاً آن ها اسامی معتمدینشان را به مشتری معرفی خواهند کرد. بنابراین موفقیت در شغل تعمیرکاری پکیج دیواری علاوه بر مهارت و تخصص به ارتباطات مؤثر با نمایندگی های فروش نیز باز می‌گردد.

آشنایی با بازار کار نصب کولر گازی

نصب کولر گازی در فصل بهار و تابستان رونق بسیار خوبی پیدا می کند. این روزها خیلی از مردم کشورمان با گرم شدن هوا به فکر نصب کولر گازی افتاده اند. وسیله ای که در صورت نصب و مصرف درست در مدیریت هزینه ها نیز به شما کمک مهمی خواهد کرد. در بازار برندهای مختلفی از کولر گازی وجود دارند که هر یک دارای ویژگی ها و امتیازات خاص خودش است ولی نصب بسیاری از آن ها از عهده هر کسی بر نمی آید. یک نصاب خوب کولر گازی باید دوره های مختلفی را گذارنده باشد و با اصول نصب و راه اندازی کولر گازی به خوبی آشنا شده باشد. توصیه ما این است که اگر انتخاب شما این شغل است حتما در دوره آموزش نصب کولر گازی و اسپلیت آموزشگاه فن آموزان ثبت نام نمایید تا زیر نظر اساتید مجرب، اصول کار را به درستی فرا بگیرید.

نصب تخصصی کولر گازی

نصب درست کولر گازی به مدیریت مصرف برق این دستگاه کمک مهمی خواهد کرد. کولرهای گازی در دو یونیت جداگانه خارجی و داخلی نصب می شود. هزینه های نصب بر اساس محل نصب یونیت خارجی و تجهیزاتی که استفاده می شود، متفاوت است. عموماً نصب کولر گازی بر روی پشت‌بام یا بر روی بالکن منازل انجام می شود و بنا بر نیاز از تجهیزات جانبی برای نصب و نگهداری آن استفاده می شود. اگر علاقمند به مطالعه مقاله نحوه نصب کولر گازی هستید اینجا کلیک کنید .

آشنایی با بازار کار تعمیر کولر گازی

معمولا توصیه می شود که سالانه کولر های گازی پیش از استفاده تحت نظر کارشناس خبره کولرهای گازی مورد بررسی و سرویس قرار گیرد. عمدتاً مشکلات کولر گازی در فصول گرم سال خود را نشان می دهد. از این رو مشتریان در اولین اقدام با نمایندگی ها تماس خواهند گرفت.

مشکلات کولر گازی

عده شکایات مشتریان کولرهای گازی در یکی از طیقه بندی های زیر قرار می گیرد:

  • خرابی کمپرسور کولر گازی
  • نبود گاز در مخزن و وزش باد گرم کولر
  • صدای زیاد کولر
  • خرابی برد کولر گازی

خیلی از اوقات نبود آگاهی از مشکل به وجود آمده برای کولر گازی موجب می شود که مصرف برق بیش از اندازه بالا رود و هزینه های زیادی را بر دست مصرف کنندگان بگذارد. به طور مثال با تخلیه گاز گولر، از کولر بادگرم می وزد، مشکلی که در طول زمان موجب سوختن کمپرسور کولر گازی می شود. بنابراین با سرویس سالیانه کولر گازی و شارژ گاز آن می توان عیب ایجاد شده را با رفع نشتی و وکیوم کردن سیستم بر طرف نمود.

هزینه های بالای تعمیر کولر گازی موجب شده که ارتباط سالیانه با تعمیرکاران کولرهای گازی کاملاً به صرفه باشد. بنابراین بازارکار تعمیرکاران کولر گازی روز به روز رونق بیشتری خواهد گرفت و سرویس این تجهیزات موجب درآمد زایی خوبی برای تعمیرکاران مجرب و با مهارت می گردد. توجه داشته باشید که همواره مصرف کنندگان به تعمیرکارانی اعتماد خواهند کرد که مورد تائید اتحادیه های صنایع برودتی هستند. لذا می بایست برای تبدیل شدن به یک تعمیرکار موفق کلیه دوره های تخصصی را پیش از شروع کار آموزش دید. دوره هایی که در کنار مهارت آموزی، به شما در تبدیل شدن به یک تعمیرکار خوب کولرهای گازی کمک خواهد کرد.

برای اینکه بتوانید در رشته های شغلی بالا موفق شوید می بایست در دوره های آموزشی هر رشته شرکت نموده و آموزش های تخصصی و لازم را ببینید. توصیه ما این است که در دوره های آموزشی آموزشگاه فن آموزان شرکت نمایید. آموزشگاه فن آموزان دارای سابقه درخشان و کارگاه های مجهز و اساتید برتر است.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 66477300-021 تماس حاصل نمایید و یا همین الان وارد وبسایت fanamoozan.com شوید.

آدرس آموزشگاه فن آموزان : خیابان جمهوری - بعد از تقاطع ولیعصر - بعد از فروشگاه رفاه - ساختمان تجاری و اداری 24 - طبقه 6

ارسال نظر