دوره پایه نخبگان هوش مالی

رسانه کلیک - هوش مالی یکی از مهم ترین مسائل در سراسر جهان است. در این مطلب با هوش مالی و دوره های آن بیشتر آشنا می شوید.

دوره پایه نخبگان هوش مالی

اکثر ما آدمها فکر می کنیم پول مهم ترین موضوع زندگیمان است، ولی در عمل اینگونه نیست!وقتی به سطح زندگی خود و اطرافیانمان نگاه می کنیم خواهیم دید پول در درجه دوم و سوم اهمیت قراردارد، چون رفتار درستی با پول نداریم!؟

اگر بخواهیم یک زندگی ایده آل داشته باشیم باید پول و رفتار با آن مهم ترین موضوع زندگی ما باشد، آن وقت است که در شغل، خانواده و سلامتی دررفاه زندگی خواهیم کرد.

یک سوال؟بزرگترین مشکل بیشتر انسانهای جهان چیست؟

بله پول!

افرادی که فقیر یا سطح متوسطی از رفاه دارند، روزانه به دنبال پول هستند تا زنده بمانند! و افراد ثروتمند با پول های اضافه ای که دارند نمی دانند کجا و چگونه سرمایه گذاری نمایند!

در همایش هوش مالی گروه موفقیت نصیرلو در 25 بهمن 1397، چند نفر از سرشناسان شهر ما که بسیار ثروتمند هستند شرکت داشتند. فکر می کنید چرا؟ می خواستند راه های سرمایه گذاری جدید را بیاموزند.

یادم هست وقتی کلاس دوم دبستان بودم فیلمی بسیار جذاب در مدرسه برای ما پخش کردند که موضوع آن سیستم ایمنی بدن را شرح می داد.عملکرد گلبولهای قرمز وجنگ گلبولهای سفید با میکروبهایی که بدن را مریض می کنند.

روند آموزشی ما ادامه پیدا کرد تا راهنمایی، هنرستان ودانشگاه وبه درسهایی که داده می شد، ریاضی، فیزیک، شیمی، جغرافیا و تاریخ اضافه شد اما موضوعی که هیچگاه به آن اشاره کوچکی هم نشد، هوش مالی بود.

البته ببخشید یادم رفت! کلاس دوم راهنمایی، آموزگاری داشتیم که خودش را با دوست ثروتمند خود مقایسه می کرد و می گفت: دوستم بسیار راحت زندگی می کند و من درسختی و فشار مالی هستم!؟

این سوال پیش می آید که آیا آموزش هوش مالی ورفتار با پول مورد نیاز ما نبوده که درمدرسه وخانواده اشاره ای به آن هم نشد؟ما که از سه، چهار سالگی پول تو جیبی،خرید نان، عیدی گرفتن و پس انداز کردن را آزموده بودیم؟

جواب این سوال مثبت است ولی به هر علتی انسانها درتمام کره زمین در مورد هوش مالی وپول آموزش نمی بینند، مگر خودشان بخواهند.

به شما تبریک می گوییم! شما می خواهید چگونه پول درآوردن، سرمایه گذاری وحفظ پول را بیاموزید. ما درگروه موفقیت نصیرلو افتخار داریم دوره پایه نخبگان هوش مالی را به شما معرفی نماییم.

ولی قول بدهید از الآن، هرسال بیشتر درزمینه هوش مالی آموزش ببینید، چون هوش مالی مهارت است وهر مهارتی نیاز به یادگیری والبته تمرین مداوم دارد.

بیایید یک زندگی ایده آل در زمینه پول، شغل، خانواده و سلامتی برای خود بسازید.

آموزش رایگان پایه نخبگان هوش مالی آماده است،بفرمایید:

https://nasirloo.com/rich/

مدرس دوره کیست؟

علیرضا نصیرلو

نویسنده کتاب "درکسب وکار خود ثروتمندشوید" که در سال اول به چاپ چهارم رسیده است.

مدیر وب سایت گروه موفقیت نصیرلو

فارغ التحصیل دوره مهندسی Nlp از کانون Nlp ایران.

فارغ التحصیل دوره تولید اطلاعات از مدیر سبز.

تولید کننده بیش از 12 محصول آموزشی.

سرفصل های دوره:

  • هوش مالی وباورهای ثروت ساز.
  • ایجاد انگیزه.
  • درمان تنبلی.

شما نیاز دارید موازی پرورش هوش مالی وباورهای ثروت ساز،هر روز به خودتان انگیزه بدهید وبرتنبلی خود غلبه کنید.

از آدرس زیرمی توانید این دوره ارزشمند که هزینه آن 489 هزار تومان است را به صورت رایگان دانلود نمایید:

https://nasirloo.com/rich/

ارسال نظر