شرکت خدماتی پارس کمک فعال در حوزه لوله بازکنی تخلیه چاه

رسانه کلیک - شرکت خدماتی پارس کمک در حوزه لوله بازکنی تخلیه چاه فعال است. در ادامه این مطلب به معرفی سرویس های این شرکت خدماتی مر پردازیم.

شرکت خدماتی پارس کمک فعال در حوزه لوله بازکنی تخلیه چاه

یکی اصول هر شرکت خدماتی این است که بتوانند در حیطه وظایف خود کامل ترین و با کیفیت ترین خدمات را عرضه کنند و این مورد در میان شرکت های لوله بازکنی تخلیه چاه بسیار مشهود و نیاز مبرم شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه است.

دلیل اهمیت این موضوع زمانی حس می شود که از درب خانه تان بیرون بزنید و در و دیوار تمام کوچه را پر از شماره تلفن های لوله بازکنی و تخلیه چاه ببینید و اگر با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب یا پرشدن چاه خانه تان مواجه شده باشید سرگردان نمی دانید که بهترین شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه کدام است.

شرکت پارس کمک با 16 سال سابقه مثال زدنی و درخشان در زمینه انواع خدمات لوله بازکنی در تهران توانسته کلیه سرویس های مورد نیاز همشهریان تهرانی را پشتیبانی کند.شمال یا جنوب تفاوتی نمی کند و برای این شرکت مهم نیست ساکن کدام منطقه از شهر تهران هستید در صورت مشاهده گرفتگی لوله فاضلاب و یا پر شدن چاه فاضلاب یا ترکیدگی لوله فاضلاب فقط کافیست با کارشناسان پارس کمک تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن متخصص چاه بازکن و لوله بازکن خودشان را به محل شما اعزام کنند.

لیست خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در استان تهران

آرامش و اطمینان هنگام بروز مشکل باید توسط سرویس کاران و تعمیر کارانی که از آنها درخواست کمک نموده اید به شما داده شود و این کار را آنهایی که بر کار خود تسلط کافی دارند و از چم خم حرفه خود آگاهند می توانند به شما انتقال دهند،کاری که شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه پارس کمک سرلوحه تمامی کارهای خود قرار می دهد و در تمامی ماموریت هایی نیز موارد زیر آنها را لحاظ می کند.

 • رفع انسداد لوله فاضلاب با کمترین خرابی
 • تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله با دستگاه های بروز و پیشرفته دنیا
 • رفع مشکل لوله کشی فاضلاب منزل برای همیشه با کمترین خرابی
 • بازرسی و نظارت بر صحت عملکرد سیستم تخلیه فاضلاب شرکت ها و ادارات
 • پشتیبانی کامل از تخلیه فاضلاب انواع استخرهای عمومی و شخصی
 • رفع نم و رطوبت حاصل از ترکیدگی لوله و نشت لوله های فاضلاب
 • انجام صفر تا صد تشخیص، تعمیر و پاکسازی محل بدون نظارت صاحب کار
 • پیاده سازی انواع چاه فاضلاب سنتی (جذبی) و مدرن (سپتیک)
 • تخلیه فوری چاه فاضلاب در هر منطقه از استان تهران بصورت بهداشتی
 • تعویض سیفون ظرفشویی و دستشویی توسط کارشناس با تجربه
 • رفع گرفتگی وان حمام به وسیله فنر لوله بازکنی تمام اتوماتیک
 • خارج کردن شی افتاده در داخل چاه توالت و کفشو ها با کمترین آسیب
 • کف زنی و ته تراشی چاه فاضلاب خانگی توسط افراد باتجربه و مجرب

محدوده خدمات بسیار بیشتر و متنوع تر است و از بیان تمامی موارد در این مطلب شما را خسته خواهد کرد.اگر با هرگونه مشکل فنی در منزل خود مواجه شدید بدون نگرانی با پارس کمک تماس بگیرید و از خدمات این شرکت با بالاترین کیفیت بهرمند شوید.

گرفتگی لوله فاضلاب

خصوصیات متمایز شرکت پارس کمک

در ادامه گوشه ای از برتری هایی که پارس کمک را به عنوان یک شرکت لوله بازکنی معتبر در تهران مطرح کرده است را خدمت شما بیان خواهیم نمود.با ما همراه باشید.

لوله باز کنی و تخلیه چاه بصورت شبانه روزی

حوادثی مثل گرفتگی و انسداد لوله فاضلاب ممکن است در روزهای تعطیل و یا ایام عید و در هر ساعتی از شبانه روز رخ دهد.مسلما با وجود شرکت هایی مانند پارس کمک دیگر جای هیچ نگرانی وجود ندارد زیرا کارشناسان این شرکت در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل و یا پس از اتمام ساعات کاری پاسخ گوی تلفن های شما خواهند بود و آماده ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی به شهروندان تهرانی است.

استفاده افراد متخصص لوله بازکن باتجربه

شرکت پارس کمک همواره با برگزاری کلاس های توجیهی و آموزشی و تربیت و استخدام افراد متخصص و با سابقه در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه سعی در ارائه خدماتی با کیفیت و در شان همشهریان محترم تهرانی در تمامی مناطق شمال تا جنوب دارد.

همین امر سبب گردیده تا مشتریان این شرکت با اولین ارتباط و استفاده از خدمات با کیفیت این شرکت مشتری دائمی این شرکت شوند.

چاه بازکن و لوله بازکن حرفه ای

یک اصطلاح در میان لوله بازکن ها وجود دارد که می گویند اگر 1000 بار رفع انسداد لوله انجام دادی آن وقت است که یک لوله بازکن حرفه ای شده ای! و به جرات می توان گفت که شمار افرادی که در گروه پارس کمک این شرایط را دارند و بیش از 15 سال در این حرفه مشغول به کار بوده اند بسیار قابل ملاحضه است و همین بزرگترین سرمایه شرکت ما محسوب می شود.

ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تضمینی

تضمینی بودن خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی چیزی است بسیاری از همشهریان از شرکت های خدماتی درخواست می کنند و باید گفت که هیچ کس نمی تواند این کارها را تضمینی انجام دهد مگر آنکه مجهز به سالها تجربه و تجهیزات کامل و بروز باشد.چراکه که اگر این کار با اصول خاص خود صورت نگیرد نه تنها رفع گرفتگی لوله و یا چاه تخلیه به مشکل بر می خورد و حتی ممکن است کار از حالت اول خودش هم بدتر شود.

به همین خاطر برای آسودگی خاطر مشتریان گرامی، شرکت پارس کمک خدمات خود را ضمانت می کند و به تمامی تعهدات خود عمل خواهد کرد که باکیفیت عالی اقدامات لازم را انجام دهد و شما عزیزان با خیالی آسوده مشکل گرفتگی لوله فاضلاب و تخلیه چاه منزلتان را به شرکت پارس کمک بسپارید.

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه ازران قیمت

برای همه مشتریان ما بخصوص در این وضعیت اقتصادی نابسامان دستمزد لوله بازکن و چاه بازکن و همچنین هزینه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه بسیار حائز اهمیت بوده بخاطر همین موضوع ما تمامی خدمات خود را با پایین ترین نرخ اتحادیه لوله بازکنی در نظر گرفته و تمامی خدمات تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم و رطوبت ساختمان را با قیمت مناسب و ارزان ارائه خواهیم داد.

تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی و تخیله چاه

امروزه تجهیزات پیشرفته نقش اساسی در پیشبرد درست کار ایفا می کند و با پیشرفت تکنولوژی بخصوص در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه تجهیزات پیشرفته ای به روی کار آمده اند که نسبت به گذشته رفع گرفتگی لوله فاضلاب و چاه بازکنی را آسان تر کرده است. و همچنین با استفاده از این تجهیزات میتوان گرفتگی لوله فاضلاب و تخلیه چاه را در زمان کمتر و تخریب کمتر در ساختمان انجام داد.

انواع تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی و تخلیه چاه

بسیاری از ابزارها برای یک لوله بازکنی حرفه ای و تر و تمیز نیاز است که ما در ادامه تعدادی از آنها را نام خواهیم برد.این تجهیزات علاوه بر وسایل و ابزارهای سبک و حتی دست سازی است که در اختیار تکنسین های ماهر ما است.

 • دستگاه فنر لوله بازکنی
 • دستگاه لوله بازکن کمپرس هوا
 • ماشین مکنده تخلیه چاه
 • دستگاه واترجت

اگر به هرگونه مشکل در سیستم لوله کشی آب و فاضلاب در ساختمان یا محل کار خود مواجه شدید بلافاصله با شماره های ما تماس بگیرید تا تیم های سیار ما در تهران به سرعت در محل شما حاضر شوند.

ارسال نظر