استارتاپی در حوزه املاک، که اول خانه‌ها را بازدید می‌کند و بعد نمایش می‌دهد

رسانه کلیک - آدرس یک استارتاپ است که در زمینه املاک فعالیت می کند. این استارتاپ تک تک خانه ها را بازدید و سپس در وب‌سایت منتشر می کند.

استارتاپی در حوزه املاک، که اول خانه‌ها را بازدید می‌کند و بعد نمایش می‌دهد

چند سالی است که در زمینه املاک، کسب و کارهای زیادی در فضای آنلاین ایجاد شده‌اند، تا بخشی از مسائل این حوزه را حل کنند. اینبار استارتاپ جدیدی برای خرید و اجاره خانه ورود کرده است که تک تک خانه‌ها را بازدید کرده و بعد از تایید کارشناسان خود، در وب سایت منتشر می‌کند.

درصد زیادی از زمانی که برای انتخاب خانه صرف می‌شود، برای بررسی گزینه‌هایی است که اگر در ابتدا اطلاعاتی درباره آنها داشته باشیم احتمالا به بازدید آنها نمی‌رفتیم. اطلاعات موجود در آدرس، کمک می‌کند تا افرادی که قصد انتخاب خانه دارند به بازدیدهای بهتری بروند، بازدیدهایی که در بررسی اولیه مورد پسند بوده و ارزش بازدید حضوری دارند.

آدرس، تیمی از کارشناسان معماری دارد که بعد از درخواست مالک یا مشاور املاک، به محل اعزام شده و اطلاعات کاملی از خانه‌ها را برداشت می‌کنند،

عکس از تمام فضاهای خانه، ترسیم موقعیت اتاق‌ها و پلان، ثبت جزئیات واحد و ساختمان بخشی از 140 مورد اطلاعاتی است که در بازدید کارشناسان آدرس ثبت می‌شود.

در این سایت برداشت‌های شخصی مانند نورگیر عالی، موقعیت بی‌نظیر و سایر موارد وجود ندارند، در عوض هر خانه هویت مشخصی داشته و با اطلاعات کامل آن معرفی می‌شود تا انتخابی بر مبنای اطلاعات صورت گیرد.

می‌توانید بخشی از فرایند برداشت خانه توسط کارشناسان آدرس را در فیلم زیر مشاهده کنید:

حجم ویدیو: 9.04M | مدت زمان ویدیو: 00:00:57 | دانلود ویدیو
ارسال نظر