الفون P9000 فراتر از یک ساعت هوشمند

كمپاني Elephone يكي از چند توليد كننده ساعت مچي هوشمند كه در این عرصه چندان مطرح به شمار نمی رود، به تازگی اقدام به رونمایی از ساعت جدید هوشمند خود کرده است که قابلیت های منحصر به فردی دارد.

الفون P9000 فراتر از یک ساعت هوشمند

به گزارش کلیک، اين كمپاني سعي دارد متفاوت از ديگران عمل كند و به تازگی در حال كار بر روي يك ساعت مچي هوشمند است كه با سيستم عامل اندرويد كار مي كند و 'ELE Watch' نام دارد. آغاز توليد مدل P9000 آن به زودي اعلام خواهد شد. جالب ترين مدل اين ساعت در بين سه مدل آن، مطمئنا مدل P9000 Edge است كه در اطراف آن، حلقه اي كه شيشه ساعت را نگه مي دارد، وجود ندارد. در ليست برنامه هاي اين كمپاني كه براي روز پانزدهم ماه ژانويه تنظيم شده، رونمایی از مدل W2 نیز به چشم می خورد.
اين ساعت مچي هوشمند بر خلاف ساعت مچي ELE، تنها با سیستم عامل اندروید سازگار نیست و با هردو سيستم عامل اندرويد و ios سازگاری دارد. شما بايد يك برنامه روي گوشي موبايل خود نصب كنيد كه از طريق آن مي توانيد به ساعت متصل شويد. طبق اطلاعاتي كه در اختيار داريم اين ساعت مچي هوشمند در دو رنگ سفيد و طلايي عرضه خواهد شد. رنگ طلايي آن براي خانم ها و رنگ سفيد آن براي آقايان طراحي شده است. اين ساعت مچي داراي سه دكمه در سمت راست بوده و اندازه صفحه نمايش آن ١.٦١ اينچ است. اين ساعت با بند چرمي عرضه خواهد شد و از نوع ساعت های ضدآب است. باتري آن مدل ٢١٠ mAh بوده و مجهز به نمايشگر خواب، ثبت كننده اطلاعات ورزشي و كنترل از راه دور و ... است.
اين امكانات باعث شده كه اين ساعت چيزي فراتر از يك ساعت هوشمند معمولي باشد و اطلاعاتي كه از منابع خود دريافت كرده ايم، اين موارد را تأييد مي كند. ساعت مچي مدل W2 يكي از سه مدل P9000 است كه در تاريخ پانزدهم ماه ژانويه از آن رونمايي خواهد شد.
منبع: Androidheadlines

ارسال نظر