-با تشک sleep number، راحت بخوابید

اکثر مردم می دانند که یک تشک خوب تاثیر بسیاری بر روی کیفیت خواب افراد دارد ولی آیا یک تشک می تواند پس از اینکه از خواب برخاستیم، روزمان را تغییر دهد؟

-با تشک sleep number، راحت بخوابید

به گزارش کلیک، آخرین تشک شرکت اسلیپ نامبر که it نام دارد، پر از حسگرهایی است که اطلاعاتی مانند میزان ضربان قلب، الگوی تنفسی و حرکات بدن افراد در خواب را ردیابی و آنها را در یک برنامه کاربردی که به همراه تشک ارائه می شود، وارد می کند تا با استفاده از این اطلاعات، ایده آل ترین شرایط خواب را به شما پیشنهاد کند. ویژگی خاصی که توجه ها را به سمت این تشک جلب می کند، رابط برنامه نویسی نرم افزار (API) آن است که به دیگر برنامه های کاربردی متصل شده و اطلاعات آنها را جمع می کند تا از این طریق یاد بگیرد، چه بخش هایی از زندگی روزانه شما بر کیفیت خواب تان اثر می گذارند.
این تشک که قیمت خرده فروشی اش 1000 دلار است، در بهار امسال عرضه خواهد شد و مشابه آخرین تشک این شرکت، یعنی اسلیپ نامبر x12 است که در نمایشگاه CES سال گذشته از آن رونمایی شد. هر دو تشک از سیستم قابل تنظیم این شرکت بهره می برند که به شما اجازه کنترل میزان سفتی تشک را می دهد. هر تشک به منظور یادگیری بیشتر در مورد الگوی خواب افراد از فناوری اسلیپ استفاده می کند.
این تشک به دلیل قابلیت اتصال به سایر برنامه های کاربردی و وارد کردن و گرفتن اطلاعات از آنها، گام بزرگی در زندگی خارج از اتاق خواب شما بر می دارد. پیت بیلز، معاون رئیس بخش تحقیقات این شرکت گفته است همچنان به همکاری های امنیتی با سایر شرکت ها ادامه می دهد ولی هدف این است تا با استفاده از اطلاعات به دست آمده از سایر برنامه های کاربردی دیدی جامع تر از زندگی شما و تمام مواردی که بر کیفیت خواب تان موثر هستند به دست آورد. شما به این تشک اجازه دسترسی به برنامه کاربردی تقویم تان را می دهید و از این طریق، برنامه کاربردی تشک، متوجه قرار ملاقات شما در صبح زود می شود و در نتیجه یک پیام هشدار برای تان می فرستد که شب قبل از آن روز زودتر بخوابید یا اگر مثلا یک روز خیلی خسته کننده داشتید، این برنامه به شما پیشنهاد کند که میزان سفتی تشک را تغییر دهید.
بنا به گفته بیلز، تمام این برنامه ها در کنار یکدیگر با هدف تاثیرگذاری بر خواب شما طراحی شده اند.
خوشبختانه کاربران می توانند انتخاب کنند که کدام یک از برنامه های کاربردی به این تشک متصل شوند و با توجه به این که در ابتدای کار، تشک تان اطلاعات زیادی از شما دارد سبب آسودگی خاطر شما می شود.
ویژگی های این تشک هوشمند:
• ارائه شده در شش سایز استاندارد
• رابط برنامه نویسی نرم افزار اسلیپ آی کیو و مدل سازی پیشگویانه آن برای تمام کسانی که از قبل در حال استفاده از تختخواب های اسلیپ آی کیو هستند به صورت یک بسته به روزرسانی نرم افزاری در سال 2016 در دسترس خواهد بود.
• این تشک از محفظه های دوگانه هوایی پر از فوم ساخته شده که اطلاعات خواب شما و همسرتان را جداگانه جمع آوری می کند.

منبع: cesweb

ارسال نظر