بررسی یخچال فوق هوشمند سامسونگ Family Hub

در دورانی به سر می بریم که یخچال های فوق پیشرفته و هوشمند و البته جاسوس در حال طراحی و تولید شدن هستند؛ به طوری که شرکت سامسونگ از نمایشگاه لوازم الکترونیک در لاس وگاس آمریکا برای عرضه یخچالهای جدید Family Hub (یا کانون خانواده) خود استفاده کرد؛ این گونه یخچال ها گروه جدیدی از لوازم خانگی IoT (آنلاین و متصل به اینترنت) محسوب می شوند که روشهای جدیدی را برای مدیریت خرید و آماده کردن غذا ارائه می کنند.

بررسی یخچال فوق هوشمند سامسونگ Family Hub

کلیک - بخش مرکزی یخچال شامل یک صفحهLCD لمسی فول اچ دی 5/21 اینچی است، یک مرکز کنترل دیجیتالی برای یک خانه آنلاین، که عملکرد قدرتمند این یخچال را با تکنولوژی خلاقانه ادغام کرده، به طوری که تاکنون این توانمندی در هیچ یخچالی وجود نداشته است.

قابلیت های اصلی Family Hub

بهبود مدیریت مواد غذایی: هر بار که در یخچال بسته می شود، سه دوربین تعبیه شده از درون آن عکس می گیرند و مصرف کنندگان هر کجا که باشند می توانند از طریق گوشی هوشمند خود درون آن را ببینند. شرکت سامسونگ همچنین با شرکت MasterCard توافقنامه همکاری امضاء کرده تا بتواند تجربه خرید آنلاین یکپارچه ای را از طریق یخچال Family Hub برای مشتریان فرآهم کند. مصرف کننده می تواند با استفاده از نرم افزار موجود روی صفحه لمسی یخچال آشپزخانه خود خریدهای خود را به آسانی از فروشندگان مختلف انجام دهد، به طوری که می تواند این خریدها را از طریق فرآیند پرداخت در محل با استفاده از کارتهای اعتباری و سپرده صادر شده در آمریکا انجام دهد.
مرکز روابط خانوادگی: یخچال Hub اعضای خانواده را قادر می سازد تا برای همدیگر یادداشت بگذارند، تصویر ارسال کنند و یا برنامه کاری یا کارهای هنری خود را بر روی صفحه لمسی یخچال یا از طریق گوشی خود در زمان های بیرون از خانه به اشتراک بگذارند.
دارای تکنولوژی IoT : یخچال Family Hub شرکت سامسونگ به عنوان یک محصول متصل به اینترنت، واقعاً یک بستر پویا و در حال تکامل است که قدرت خدمات IoT سامسونگ را افزایش خواهد داد. برای مثال، مصرف کنندگان می توانند قفل بودن درهای خانه خود را چک کنند و مستقیماً از طریق صفحه نمایش Family Hub چراغ های خانه را خاموش کنند.
سرگرمی های آنلاین: با بلند گوهایی که در داخل یخچال Family Hub تعبیه شده، افراد خانه می توانند موسیقی مورد علاقه خود را گوش داده و یا از طریق صفحه نمایش یخچال، برنامه تلوزیونی مورد پسند خود را بطور مستقیم تماشا کنند؛ علاوه بر این می توانند از طریق بلوتوث به بلند گوهای خود نیز متصل شوند.
یخچال Family Hub (مدل RF28K95800SR) در سال 2016 در طرح های مماس با کابینت، استاندارد، ضد زنگ و ضد زنگ سیاه در استرالیا ارائه خواهد شد.
samsung

سری محصولات کشویی وای فای دار سامسونگ، تکنولوژی پیشرفته را با نهایت انعطاف پذیری در عملکرد ادغام کرده تا تهیه غذا را برای آشپزان خانگی آسان تر و دلپذیر تر کند.
این سری از محصولات از تکنولوژی Flex Duo بهره می برد و دارای دو درب روان نزدیک به هم است به طوری که می توان از تمام محفظه فِر استفاده کرده و یا اینکه آن را به سادگی به دو محفظه جدا گانه تقسیم کرد.(4/2 فوت مکعب در بالا و 3/3 فوت مکعب در پایین) به عنوان یک وسیله دارای تکنولوژی IoT، این اجاق گاز می تواند شعله های روی اجاق و محفظه فِر را از راه دور کنترل کند، به طوری که پیش گرمایش و تنظیم دمای پخت و پز محفظه فِر را ممکن می سازد.
سری محصولات کشویی سامسونگ که دارای وای فای و درهای روان دوگانه هستند، در سال 2016 در مدلهای گاز سوز و برقی ارائه خواهند شد.
شرکت سامسونگ همچنین در نمایشگاه CES 2016 سری کاملی از نوآوری های خود در زمینه لوازم آشپزخانه را به نمایش خواهد گذاشت. مانند :

• سری کشویی دوگانه سوز مجموعه سرآشپز سامسونگ: این سری چند کاره تمام نیازهای آشپزهای خانگی را از طریق ادغام شعله های گازسوز با فِر برقی در یک دستگاه واحد برطرف می کند که برای یک آشپزی دقیق و با کنترل بالا ایده آل است. این سری از محصولات برای اولین بار دارای تکنولوژی Flex Duo سامسونگ هستند.
• یخچال چهار درب با صفحه نمایش مواد غذایی: درب دارای صفحه نمایش مواد غذایی به یک محفظه کوچک باز می شود که دسترسی آسان به مواد غذایی پر استفاده را فرآهم می کند، در حالی که یک محفظه درونی در همان مکان وجود دارد که برای ذخیره طولانی تر مواد غذایی تازه و پر حجم به کار می رود. FlexZone اختصاصی سامسونگ، که در یک چهارم پایینی سمت راست قرار گرفته، از طریق چهار دمای انتخابی موجود در بخش تنظیمات، به راحتی از یخچال به فریزر تبدیل می شود. و سیستم سرمایش سه گانه آن، از طریق کنترل سطح رطوبت در تمام محیط یخچال و امکان درجه بندی دقیق دما، مواد غذایی را تازه تر و به مدت طولانی تر حفظ می کند.

اظهار نظر
سامسونگ خواهان هوشمندی بیشتر در آشپزخانه است.

تکنولوژی IoT سامسونگ به آشپزخانه، رخت شور خانه یا هر مکان دیگری از خانه سر می زند. در ابتدا بحث در مورد قابلیت متصل بودن است. (توانایی استفاده از یک دستگاه هوشمند برای روشن کردن یا کنترل دستگاه های دیگر)
یخچال Family Hub در آستانه ارائه دسترسی به ویدئو و صوت آنلاین است به طوری که، یک کامپیوتر به عنوان بخشی از یخچال به کار می رود.
مجهز سازی خانه به دستگاه های خودکار موضوعی است که بدون اغراق سامسونگ ادعای زیادی درباره آن دارد. این شرکت در توسعه دستگاه های هوشمند خانگی و گسترش اکوسیستم سامسونگ در جهان پیشتاز است که هرگونه دستگاه هوشمند را شامل می شود از آن جمله می توان به تلوزیون، جاروبرقی، ماشین ظرف شویی، خشک کن، کولر، یخچال، دستگاه های تهویه، دستگاه های امنیتی و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.
منبع:www.itwire.com

ارسال نظر