شرایط فروش بهمن موتور اعلام شد؛ فروش پیکاپ از طریق عاملیت‌ها

در شرایط فروش بهمن موتور ویژه آذرماه 1402، پیکاپ‌ها و وانت‌بارهای این شرکت قابل خریداری توسط مشتریان هستند.

شرایط فروش بهمن موتور اعلام شد؛ فروش پیکاپ از طریق عاملیت‌ها

شرکت بهمن موتور شرایط فروش آذرماه 1402 را اعلام کرد. در این شرایط فروش، مشتریان می‌توانند با مراجعه به عاملیت‌های فروش بهمن موتور در سراسر کشور، محصولات این شرکت را خریداری کنند. در شرایط فروش بهمن موتور ویژه آذرماه 1402، پیکاپ‌ها و وانت‌بارهای این شرکت قابل خریداری توسط مشتریان هستند.

سه خودرو در شرایط فروش گروه بهمن قابل انتخاب توسط مشتریان هستند. این خودروها عبارتند از: وانت کارا تک‌کابین، وانت کارا دوکابین و وانت کاپرا 2. هر سه این خودروها به روش نقدی عرضه شده‌اند، بنابراین بایستی معادل کل قیمت خودرو را در زمان ثبت‌نام به شرکت پرداخت کنید. البته بهمن موتور برای خریداران وانت‌ها سود انصراف سالانه و همچنین جریمه در تأخیر خودرو را نیز درنظر گرفته است. بنابراین اگر از خرید خود منصرف شوید، سود انصراف به شما تعلق خواهد گرفت. همچنین در صورت تحویل دیرهنگام خودرو، جریمه تأخیر شامل حال شما خواهد شد.

18029

تمامی خودروهای عرضه‌شده در شرایط فروش گروه بهمن با مدل 1402 در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرند. همچنین موعد تحویل خودروها هفته دوم بهمن‌ماه 1402 خواهد بود که معادل تقریبی 30 روز کاری است.

جدول شرایط فروش بهمن موتور در آذرماه 1402:

خودرو رنگ قیمت سود انصراف جریمه تأخیر موعد تحویل
وانت کارا (تک‌کابین) سفید ۴۸۱,۰۰۰,۰۰۰ 17.5% سالانه 2.5% ماهانه هفته دوم بهمن‌ماه 1402
وانت کارا (دوکابین) ۵۱۶,۰۰۰,۰۰۰
وانت کاپرا 2 ۹۶۳,۲۰۳,۰۰۰

از بین محصولات ارائه‌شده در شرایط فروش بهمن موتور، بیشترین میزان اختلاف قیمت در مورد وانت کاپرا 2 رخ داده است. این خودرو با قیمت تقریبی یک میلیارد و 35 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد که اختلاف حدود 72 میلیون تومانی را نشان می‌دهد. کاپرا 2 درحال‌حاضر ارزان‌ترین پیکاپ دو دیفرانسیل بازار است که به‌صورت صفرکیلومتر در دسترس مشتریان قرار دارد.

اختلاف قیمت دو محصول دیگر یعنی وانت کارا تک‌کابین و دوکابین در بازار و کارخانه کمتر از 40 میلیون تومان است. این دو خودرو به‌زودی از خط تولید گروه بهمن کنار گذاشته خواهند شد.

منبع: دیجیاتو

 

ارسال نظر