شرایط فروش کوییک R‌ تیپ S از سوی سایپا اعلام شد

سایپا در ادامه بخشنامه‌های فروش خریداران سامانه یکپارچه، شرایط فروش کوییک R تیپ S را نیز اعلام کرد.

شرایط فروش کوییک R‌ تیپ S از سوی سایپا اعلام شد

سایپا در ادامه بخشنامه‌های فروش خریداران سامانه یکپارچه، شرایط فروش کوییک R‌ تیپ S را نیز اعلام کرد. این شرایط برای متقاضیان خرید کوییک در دور دوم سامانه یکپارچه اعلام شده است که اولویت تحویل خودرو در بهار 1403 دارند. سایپا برای اطلاع‌رسانی به متقاضیان در تاریخ 22 آبان‌ماه 1402، پیامک اطلاع رسانی را برای آن‌ها ارسال کرده است.

قیمت کوییک R‌ تیپ S از سوی سایپا در این بخشنامه فروش، حدود 293 میلیون تومان اعلام شده است. این خودرو با قیمت قطعی و موعد تحویل فوری یعنی 90 روز کاری در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. بنابراین در بهترین حالت، تحویل خودرو در اسفندماه 1402 صورت خواهد گرفت. در حالت عادی نیز تحویل این خودروها پس از نوروز 1403 صورت می‌گیرد.

کوییک R‌ تیپ S در حقیقت نسخه دو رنگ کوییک S‌ یا همان کوییک فیس‌لیفت به حساب می‌آید. پنج ترکیب رنگی برای این خودرو در نظر گرفته شده است. این ترکیب‌های رنگی شامل سفید مشکی، سفید قرمز، کرم مشکی، نقره‌ای مشکی و مشکی قرمز هستند. بنابر اعلام سایپا، این خودرو به استانداردهای 85 گانه مجهز است.

شرایط فروش کوییک R‌ تیپ S در آبان ماه 1402:

خودرو قیمت رنگ‌های موجود موعد تحویل
کوییک R‌ تیپ S 292 میلیون و 628 هزار تومان سفید مشکی، سفید قرمز، کرم مشکی، نقره‌ای مشکی و مشکی قرمز 90 روزه

همان‌طور که در قسمت قبل اشاره کردیم، کوییک R‌ تیپ S در واقع نسخه دو رنگ کوییک S به حساب می‌آید. بنابراین از نظر مشخصات فنی، هیچ تفاوتی میان کوییک S معمولی و کوییک SR وجود ندارد. حتی کابین این خودروها نیز کاملا شبیه به یکدیگر است. تنها تفاوت میان این خودروها به رنگ متفاوت سقف و فلاپ‌های آینه محدود می‌شود. اعمال استانداردهای 85 گانه در این خودرو، ما را امیدوار می‌کند که با خودرویی مجهز به سیستم کنترل پایداری یا ESP روبرو باشیم.

منبع: دیجیاتو

 

ارسال نظر