طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو (26 تیر)

رسانه کلیک - شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه 26 تیر اعلام شد. در این طرح خودروهای پژو 405 اس ال ایکس، پارس TU5 و پژو 206 تیپ 5 به فروش می رسند.

طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو (26 تیر)

ایران خودرو به تازگی طرح فروش اقساطی برخی از محصولات خود را اعلام کرده است. این طرح از ساعت 11 صبح امروز، 98/04/26 فعال شده و تا زمان تکمیل ظرفیت فعال باقی می ماند. لازم به ذکر است؛ تعداد محدودی خودرو در این طرح به فروش می رسد.

همانند گذشته شاهد اعمال محدودیت های در این طرح فروش هستیم. در صورتی که خریدار فیلترهای ایران خودرو را مدنظر قرار ندهد، ثبت نام به صورت یک طرفه باطل شده و مبلغ ثبت نام حداکثر 20 روز بعد در اختیار او قرار می گیرد. برای ثبت نام در این طرح، خریدار حتما باید دارای چک طرح سامانه صیاد باشد و همچنین فاقد چک برگشتی باشد. در همین راستا پس از ثبت نام، اطلاعات خریدار مورد بررسی قرار می گیرد و نتیجه آن به صورت پیامک برای او ارسال می شود. در این طرح تنها چک می تواند به نام خریدار باشد. فک رهن سند خودرو در این طرح زودتر از موعد چک ها امکان پذیر نخواهد بود.

طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه 26 تیر 98 به شرح زیر است:

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید، ایران خودرو 3 محصول خود را به صورت اقساطی به فروش می رساند. پژو 405 SLX، پژو پارس TU5 و پژو 206 تیپ 2 این خودروها را تشکیل می دهند. خودروهای موجود در این طرح 30 روز پس از تایید نهایی چک ها در اختیار خریداران قرار می گیرند. تاریخ چک ها برای تمام محصولات یکسان است؛ با این حال مبالغ مختلفی دارند. در حالی که پژو 405 اس ال ایکس و پژو 206 تیپ 5 در رنگ های مختلف به فروش می رسند، خریداران تنها قادر به سفارش پژو پارس TU5 در رنگ سفید خواهند بود.

ارسال نظر