شرایط فروش فوری محصولات ام وی ام (اردیبهشت 98)

رسانه کلیک - شرایط فروش فوری محصولات ام وی ام برای اردیبهشت 98 اعلام شد. در این طرح سه خودروی ام وی ام به فروش می رسند.

شرایط فروش فوری محصولات ام وی ام (اردیبهشت 98)

مدیران خودرو علاوه بر فروش فوری محصولات چری، خودروهای ام وی ام را نیز به صورت فوری به فروش می رساند ( طرح فروش نقدی محصولات چری اردیبهشت 98 ).

شرایط فروش فوری محصولات ام وی ام برای اردیبهشت 98 به شرح زیر است:

اکثر خودروهای موجود در این طرح هم با مدل 97 و هم با مدل 98 به فروش می رسند. در گذشته شاهد اعلام قیمت خودروهای ام وی ام با مدل 98 از سوی شرکت مدیران خودرو بودیم ( قیمت خودروهای ام وی ام با مدل 98 به صورت رسمی اعلام شد ).

این خودروها به صورت فوری در اختیار خریداران قرار می گیرند. در روزهای گذشته برخی شرکت ها قیمت محصولات خود را برای بار دوم در کمتر از یک ماه افزایش داده اند ( قیمت جدید جک S3 دوباره اعلام شد؛ افزایش مجدد در کمتر از 10 روز ). با توجه به این موضوع، این احتمال وجود دارد که مدیران خودرو در هفته های آینده قیمت جدید خودروهای ام وی ام را دوباره اعلام کند!

یکی از خودروهای موجود در این طرح، ام وی ام X22 است. این خودروی چینی به یک موتور 1.5 لیتری مجهز شده که قدرتی برابر با 105 اسب بخار و گشتاوری برابر با 135 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار می دهد. موتور این خودرو دارای استاندارد آلایندگی یورو 5 پلاس است. ام وی ام X22‌ در تریم های مختلف و با قیمت های متفاوت به فروش می رسد.

ام وی ام 315 دارای یک موتور 1.5 لیتری است. این موتور قدرتی برابر با 107 اسب بخار و گشتاوری برابر با 140 نیوتون متر تولید می کند. از تجهیزات این خودروی هاچ بک چینی می توان به مانیتور 7 اینچی لمسی، 6 بلندگو، کنترل سیستم صوتی روی فرمان و همچنین گرمکن شیشه عقب اشاره کرد.

ارسال نظر