تاریخ و زمان پیش فروش جدید ایران خودرو اعلام شد

رسانه کلیک - تاریخ و زمان پیش فروش جدید ایران خودرو در تیر ماه اعلام شد. سومین پیش‌فروش یک‌ساله محصولات ایران خودرو در سال ۱۴۰۰ در حالی آغاز می‌شود که حذف شروط الزام در رهن ماندن یک‌ساله سند خودروها و ممنوعیت ثبت‌نام و صدور فاکتور نزد مجموعه‌های سایپا و ایران خودرو در ۴۸ ماهه گذشته، برای دور اول اجرا می‌شود.

تاریخ و زمان پیش فروش جدید ایران خودرو اعلام شد

در این دوره از پیش‌فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، دو محصول سورن پلاس و دنا پلاس توربوشارژ دستی عرضه شده است.

بر اساس مصوبه کمیته خودرو که تعیین‌کننده شرایط ثبت‌نام و محدودیت‌ها برای ثبت‌های فروش خودروسازان است، در راستای استمرار آرامش بازار و حذف رفتارهای سودجویانه، در طرح‌های پیش فروش جدید ایران خودرو، محدودیت‌هایی چون «الزام در رهن بودن یک‌ساله سند خودروها» و «ممنوعیت ثبت‌نام و صدور فاکتور نزد مجموعه‌های سایپا و ایران خودرو در ۴۸ ماهه گذشته» حذف شده است. بر این اساس این مرحله از فروش، اولین مرحله‌ای است که این دو محدودیت را در شرایط ثبت‌نام ندارد.

سورن پلاس و دنا پلاس توربوشارژ دستی دو محصول این گروه خودروسازی هستند که در این مرحله از پیش‌فروش ایران خودرو ارائه شده است. موعد تحویل خودروها در این طرح، از فروردین تا تیرماه ۱۴۰۱ تعیین شده است.

مراسم قرعه‌کشی یک روز پس از پایان مهلت ثبت‌نام (شنبه پنج تیر ماه آخرین مهلت ثبت‌نام) و در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد.

نحوه سفارش

متقاضیان می‌توانند در تاریخ تعیین شده با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام در این طرح اقدام کنند. ثبت‌نام و اطلاع از برندگان نهایی، همچون روال همیشه از طریق سایت فروش اینترنتی فوق‌الذکر خواهد بود. ضمن اینکه اسامی برندگان از طریق ارسال پیامک نیز اعلام می‌شود.

مشتریان نهایی ظرف مدت پنج روز فرصت دارند که وجه علی‌الحساب خودرو را مطابق جدول از طریق همان سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو پرداخت کنند و الباقی وجه خودرو در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه‌های قانونی تعیین و دریافت خواهد شد.

پیش فروش جدید ایران خودرو

همچنان این امکان برای منتخبان طرح‌های قبلی ایران خودرو که موفق به واریز وجه نشدند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این طرح فروش اقدام به ثبت‌نام کنند.

لازم به ذکر است که گارانتی خودرو پس از پنج ماه از زمان تحویل، در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌شود ضمن اینکه در زمان مراجعه به نمایندگی، کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو الزامی است.

رسانه کلیک در بخش قیمت روز خودرو ، هر روز قیمت جدید خودروهای داخلی را اعلام می‌کند.

ارسال نظر