بی ام و سری 2 گرن کوپه معرفی شد؛ رقیب سرسخت مرسدس بنز CLA

رسانه کلیک - بی ام و سری 2 گرن کوپه از راه رسید. این خودرو در دو مدل وارد بازار می شود که به صورت استاندارد به سیستم چهار چرخ محرک مجهز شده اند.

بی ام و سری 2 گرن کوپه معرفی شد؛ رقیب سرسخت مرسدس بنز CLA

بی ام و از یک خودروی جدید و جذاب رونمایی کرد. بی ام و سری 2 گرن کوپه در دو مدل، 228i xDrive و M235i xDrive وارد بازار ایالات متحده آمریکا خواهد شد. این خودرو فاصله میان خودروهای سری 1 و 3 را پر می کند. مدل 228i xDrive به یک موتور 4 سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ مجهز شده که قادر به تولید 228 اسب بخار قدرت و 350 نیوتن متر گشتاور است. سرعت این خودرو در مدت زمان 6.0 ثانیه از صفر به 96 کیلومتر بر ساعت می رسد.

مدل M235i xDrive این خودروی آلمانی دارای موتور یکسان با مدل 228i بوده، با این تفاوت که قدرت بیشتری تولید می کند. موتور مورد استفاده در این خودرو قادر به تولید 301 اسب بخار قدرت و 450 نیوتن متر گشتاور است. سرعت این خودرو در مدت زمان 4.7 ثانیه از صفر به 96 کیلومتر بر ساعت می رسد. تمام نمونه های بی ام و سری 2 گرن کوپه به گیربکس خودکار 8 سرعته و سیستم چهار چرخ محرک مجهز شده اند.


  • بی ام و سری 2 گرن کوپه

  • بی ام و سری 2 گرن کوپه

  • بی ام و سری 2 گرن کوپه

مدل M235i در مقایسه با برادر خود اسپرت تر است. این خودرو به سیستم تعلیق اسپرت مجهز شده که ارتفاع آن را 10 میلی متر کاهش داده است. در این خودرو می توان به صورت سفارشی سیستم دمپر دینامیکی را سفارش داد که دو حالت کامفورت و اسپرت را در اختیار راننده قرار می دهد. این مدل دارای رینگ های 18 اینچی بوده و برای مدل 228i، رینگ های 17 اینچی در نظر گرفته شده است.

بی‌ام‌و سری 2 گرن کوپه یک خودروی اسپرت چهار درب محسوب می شود، بنابراین سقف آن شیب زیادی دارد و همچنین پنجره های آن بدون فریم هستند. در کابین این خودرو شاهد حضور کیلومترشمار دیجیتال 10.3 اینچی و یک نمایشگر لمسی 10.3 اینچی هستیم. خریداران می توانند برای این خودرو هدآپ دیسپلی 9.2 اینچی سفارش دهند. تولید این خودرو ماه آینده آغاز شده و انتظار می رود سال 2020 وارد بازار شود.

ارسال نظر