لکسوس NX بلک لاین 2020 از راه رسید

رسانه کلیک - لکسوس NX بلک لاین 2020 به صورت رسمی معرفی شد. این خودرو که به رینگ های 18 اینچی مجهز شده، تنها در 2000 نمونه به تولید می رسد.

لکسوس NX بلک لاین 2020 از راه رسید

در اوایل سال جاری میلادی شاهد رونمایی از نسخه Black Line خودروی لکسوس NX 300 F Spot بودیم ( لکسوس NX بلک لاین معرفی شد؛ تولید به صورت محدود ). حال این شرکت ژاپنی چنین نسخه ای را برای مدل NX 300 در نظر گرفته است. لکسوس NX بلک لاین 2020 به رینگ‌ های 18 اینچی با رنگ برنزی مجهز شده است. این خودرو در سه رنگ شامل Eminent White Pearl ،Nebula Gray Pearl و Matador Red Mica قابل سفارش است. در جلوی این خودرو شاهد استفاده از جلو پنجره مشکی رنگ هستیم که در اطراف آن چراغ‌ های مه شکن به چشم می‌ خورد.

در کابین این خودرو شاهد استفاده از رنگ برنزی در چندین بخش مانند دوخت صندلی ها، کنسول مرکزی، تریم درب‌ ها و کفپوش هستیم. در بخش‌ های دیگری مانند اطراف دریچه‌ های هوا نیز از رنگ برنزی استفاده شده است. این خودروی ژاپنی به صورت استاندارد از صفحه نمایش لمسی 10.3 اینچی بهره می‌ برد که قادر به پشتیبانی از اندروید اتو است. لکسوس برای این خودرو تجهیزاتی مانند سیستم کمکی پارک و سیستم ناوبری را به صورت استاندارد در نظر گرفته است.

لکسوس NX بلک لاین 2020

همانند نسخه استاندارد لکسوس NX 300 مدل 2020، این خودروی جدید نیز به یک موتور 4 سیلندر خطی 2.0 لیتری مجهز شده است که همراه با توربوشارژ قدرتی برابر با 235 اسب بخار و گشتاوری برابر با 350 نیوتن متر را در اختیار راننده قرار می دهد. این قدرت تولیدی می تواند توسط یک گیربکس 6 سرعته خودکار به چرخ های جلو و یا چهار چرخ این خودرو منقل شود. شتاب لکسوس NX بلک لاین برابر با 7.2 ثانیه است.

قیمت لکسوس NX بلک لاین

قیمت لکسوس NX بلک لاین

تنها 2000 نمونه از این خودرو به تولید می رسد که دو برابر میزان تولید NX 300 F Sport Black Edition است. قیمت در نظر گرفته شده برای نمونه محور جلوی آن برابر با 44,710 دلار بوده و نسخه دارای سیستم چهار چرخ محرک آن با قیمت 46,110 دلار به فروش می رسد. از نوامبر سال جاری میلادی می توان این خودرو را خریداری کرد.

ارسال نظر