لامبورگینی اونتادور SVJ 63 رودستر از راه رسید

رسانه کلیک - لامبورگینی اونتادور SVJ 63 رودستر به همراه هوراکان Evo GT معرفی شدند. این مدل از اونتادور تنها در 63 نمونه به تولید می رسد.

لامبورگینی اونتادور SVJ 63 رودستر از راه رسید

شرکت لامبورگینی در نمایشگاه خودروی ژنو 2019 از خودروی اونتادور SVJ رودستر رونمایی کرد؛ با این حال به تازگی تصمیم گرفته نسخه ویژه ای از آن را در معرض دید عموم قرار دهد. استفاده از عدد 63 در نام لامبورگینی اونتادور SVJ 63 رودستر به سال تاسیس این برند، 1963 اشاره می کند. این خودروی ایتالیایی به همراه برادر کوچکتر خود، هوراکان EVO GT در گردهمایی پبل بیچ معرفی شده اند.

لامبورگینی اونتادور SVJ 63 رودستر با 8 ترکیب جدید رنگ برای بخش خارجی و کابین به فروش می رسد. خریداران می توانند این خودروی قدرتمند را مطابق با سلیقه خود شخصی سازی کنند. از این خودرو تنها 63 نمونه به تولید می رسد. نسخه استاندارد این خودرو، SVJ موفق شده در پیست نوربرگ رینگ رکوردی کمتر از 7 دقیقه را به نام خود ثبت کند.

لامبورگینی هوراکان Evo GT دارای ظاهر مخصوص به خود است که آن را از نسخه های دیگر متمایز می کند. این خودرو موفق شده در چندین مسابقه مانند مسابقه 24 ساعته دیتونا مقام اول را کسب کند. این نسخه مخصوص به موتور 10 سیلندر مورد استفاده در مدل مسابقه ای خود مجهز شده است و تنها در آمریکای شمالی برای فروش عرضه می شود. این خودروی لامبورگینی دارای رنگ سبز بوده و روی بدنه آن خطوط نارنجی رنگ حضور دارند.

[irp]

این دو خودروی قدرتمند در این آخر هفته در هفته خودروی مونتری برای عموم به نمایش گذاشته می شوند.

ارسال نظر