مزدا 2 مدل 2020 به صورت رسمی معرفی شد

رسانه کلیک - مزدا 2 مدل 2020 از راه رسید. مزدا برای طراحی این خودروی هاچ بک از نسل جدید مزدا 3 الهام گرفته است.

مزدا 2 مدل 2020 به صورت رسمی معرفی شد

مزدا 2 مدل 2020 رونمایی شد. این خودروی هاچ بک ژاپنی در بازار ایالات متحده آمریکا به فروش نمی رسد و خریداران در این کشور باید مزدا CX-3 و یا نسل جدید مزدا 3 را سفارش دهند. اگر به دنبال یک خودروی هاچ بک با کارایی مشابه با نماینده مزدا در آمریکا باشید، می توانید تویوتا یاریس 2020 را خریداری کنید.

هم اکنون این خودرو در کشور ژاپن قابل پیش خرید است. یکی از بزرگترین تغییرات این خودروی هاچ بک مربوط به نام آن است. در حالی که مزدا در گذشته این محصول را با نام Demio در بازار ژاپن به فروش می رساند، این بار تصمیم گرفته آن را در تمامی بازارها با نام مزدا 2 عرضه کند که این موضوع در کشور آن نیز صادق است. مزدا 2 مدل 2020 به چراغ های LED تطبیقی مجهز شده و از سیستم های امنیتی جدیدی مانند سیستم شناسایی علائم راهنمایی و رانندگی و نگهدای خودرو در میان خطوط بهره می برد.

مزدا 2 مدل 2020

کابین این خودرو در مقایسه با گذشته ساکت تر و نرم تر شده است. سیستم اطلاعات و سرگرمی این خودرو بروزرسانی شده و هم اکنون از اپل کارپلی و اندروید Auto پشتیبانی می کند. در طراحی ظاهری این خودرو از نسل جدید مزدا 3 الهام گرفته شده است ( نسل جدید مزدا 3 رسما معرفی شد؛ انقلاب در طراحی و موتور ).

مزدا 2 مدل 2020

خریداران در کشور ژاپن می توانند این خودرو را با موتور 1.5 لیتری بنزینی Skyactiv-G و یا 1.8 لیتری دیزلی Skyactiv-D سفارش دهند. قدرت تولیدی موتور توسط جعبه دنده 6 سرعته دستی و یا خودکار به چرخ های این خودروی هاچ بک منتقل می شود. مزدا 2 مدل 2020 در کشور ژاپن با سیستم چهار چرخ محرک نیز قابل سفارش است. در رابطه با قیمت این خودرو اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

ارسال نظر