بی‌ام‌و X7 پیکاپ به صورت رسمی معرفی شد!

رسانه کلیک - بی‌ام‌و X7 پیکاپ از راه رسید. این خودروی مفهومی لوکس در مقایسه با نسخه استاندارد خود 200 کیلوگرم وزن کمتری دارد.

بی‌ام‌و X7 پیکاپ به صورت رسمی معرفی شد!

اکتبر سال گذشته میلادی شاهد انتشار بی‌ام‌و X7 پیکاپ در فضای مجازی بودیم. در زمان انتشار این رندرها، بسیاری تولید چنین خودرویی را غیرممکن می دانستند؛ با این حال بی ام و امروز از این خودرو رونمایی کرد! این خودروی مفهومی تنها در یک نمونه به تولید رسیده است. این خودروی مفهومی مانند نسخه اصلی خود لوکس بوده و از فناوری های زیادی بهره می برد.

بی ام و برای طراحی این خودرو مجبور شده دو صندلی آخر را حذف کند. در همین راستا، با یک خودروی 5 سرنشینه روبه‌رو هستیم. فضای بار این خودرو با چوب پوشیده شده و دست ساز است. این موضوع حس یک خودروی لوکس را به بیننده القا می کند. فضای کلی حمل بار برابر با 1.4 متر بوده که البته با باز کردن درب این بخش، طول آن به 2 متر افزایش پیدا می کند.


  • بی‌ام‌و X7 پیکاپ

  • بی‌ام‌و X7 پیکاپ

بی ام و برای بخش هایی از سقف، درب های عقب و فضای بار از مواد CFRP استفاده کرده که این موضوع، کاهش وزن 200 کیلوگرمی آن را در مقایسه با نمونه استاندارد در پی داشته است. از آن جایی که شاهد حضور این خودروی مفهومی در یک نمایشگاه مربوط به موتور سیکلت خواهیم بودیم، در بخش بار این خودرو یک موتور بی ام و F 850 GS قرار گرفته است.

تیم طراحی برای تبدیل این خودروی شاسی بلند به یک پیکاپ، 10 ماه زمان صرف کرده است. بی‌ام‌و X7 پیکاپ به عنوان یک خودروی مفهومی معرفی شده و سازنده باواریایی آن به صورت رسمی اعلام کرده که قصد تولید آن را ندارد. خریداران می توانند نسخه استاندارد بی ام و X7 را سفارش دهند ( بی ام و X7 از راه رسید؛ لوکس و غول پیکر ).

ارسال نظر