جیپ رنگاده پلاگین هیبریدی در ایتالیا به نمایش گذاشته می شود

رسانه کلیک - در گذشته شاهد معرفی جیپ رنگاده پلاگین هیبریدی بودیم. این خودرو در آینده نزدیک در کشور ایتالیا حضور پیدا می کند.

جیپ رنگاده پلاگین هیبریدی در ایتالیا به نمایش گذاشته می شود

نزدیک به 3 ماه پیش شاهد پیش نمایش جیپ رنگاده پلاگین هیبریدی در نمایشگاه خودروی ژنو 2019 بودیم. نسخه جاده ای این خودرو در نمایشگاه تورین 2019 در معرض دید عموم قرار می گیرد.

اولین خودروی شاسی بلند برقی کوچک جیپ در فاصله 19 تا 23 ژوئن در Parco del Valentino به نمایش گذاشته می شود.

وبژگی اصلی جیپ رنگاده پلاگین هیبریدی مربوط به موتور آن است. این خودرو از یک موتور 4 سیلندر بنزینی 1.3 لیتری توربوشارژ به همراه یک موتور برقی بهره می برد. حداکثر قدرت تولیدی این دو موتور به 237 اسب بخار می رسد که شتابی نزدیک به 7 ثانیه را برای آن در پی دارد.

زمانی که شارژ باتری این خودرو کاملا شارژ باشد، راننده می تواند بدون نیاز به بنزین مسافتی برابر با 50 کیلومتر را با آن طی کند. برای شارژ باتری این خودرو می توان از شارژرهای استاندارد و یا فناوری شارژ سریع استفاده کرد.

میزان تولید گاز دی اکسید کربن جیپ رنگاده پلاگین هیبریدی به 50 گرم در هر کیلومتر رانندگی می رسد. این خودروی جیپ در مقایسه با دیگر محصولات آن، دوستدار محیط زیست محسوب می شود.

به لطف توزیع هوشمندانه گشتاور موتور بنزینی و برقی این خودرو، جیپ ادعا کرده انتقال قدرت به چرخ ها با دقت بالایی انجام می شود. تکنولوژی eAWD مورد استفاده در این خودرو، عملکرد مستقل محورهای آن را تضمین می کند. این فناوری، نیاز به گیربکس دوم را از بین می برد.

در تورین علاوه بر این خودرو، شاهد نمایش نمونه پلاگین هیبریدی جیپ کامپس نیز خواهیم بود. این خودرو از موتورهای یکسان با جیپ Renegade پلاگین هیبریدی بهره می برد و عملکرد بسیار مشابه با آن دارد. مهم ترین موضوع در رابطه با این محصولات، استقبال خریداران از آن‌هاست.

ارسال نظر