آلپاین A110S به صورت رسمی معرفی شد

رسانه کلیک - آلپاین A110S از راه رسید. این خودروی کوپه به یک موتور 4 سیلندر با امکان تولید 288 اسب بخار قدرت مجهز شده است.

آلپاین A110S به صورت رسمی معرفی شد

آلپاین A110S رونمایی شد. این خودروی فرانسوی از یک موتور 1.8 لیتری 4 سیلندر بهره می برد. این موتور همراه با توربوشارژر قادر به تولید 288 اسب بخار قدرت و 320 نیوتن متر است که در مقایسه با نسل گذشته افزایش پیدا کرده است. موتور نسل قبلی این خودرو قدرتی برابر با 249 اسب بخار تولید می کرد.

خریداران در کشورهای اروپایی هم اکنون می توانند این محصول آلپاین را پیش خرید کنند. قیمت پایه آلپاین A110S برابر با 66,500 یورو است. این خودرو از ماه اکتبر در اختیار خریداران قرار می گیرد. خریداران در ایالات متحده آمریکا نباید منتظر عرضه محصول جدید Alpine در این کشور باشند.

قدرت تولیدی موتور 1.8 لیتری این اتومبیل توسط یک گیربکس خودکار 7 سرعته دوکلاچه به چرخ ها منتقل می شود. سیستم توزیع دیفرانسیل الکترونیکی، قدرت موتور را میان چرخ های عقب تقسیم می کند.

سرعت آلپاین A110S در مدت زمان 4.4 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می رسد و حداکثر سرعت آن برابر با 260 کیلومتر بر ساعت است.

آلپاین علاوه بر افزایش قدرت تولیدی موتور، فرمان پذیری آن را نیز بهبود داده است. ارتفاع این خودروی اسپرت 4 میلی متر در مقایسه با مدل A110 کمتر است. سیستم تعلیق آلپاین A110S نزدیک به 50 درصد سفت تر شده است.

آلپاین برای این خودرو لاستیک های میشلن پایلوت 4 را در نظر گرفته است. این محصول به صورت استاندارد به ترمزهای 12.6 اینچی برمبو مجهز می شود. در ساخت بدنه این خودرو از فیبر کربن استفاده شده که آن را از دیگر محصولات این برند متمایز می کند.

خریداران می توانند این اتومبیل را با سقف فیبر کربنی سفارش دهند. هر یک از صندلی های مورد استفاده در این محصول تنها وزنی برابر با 13.1 کیلوگرم دارند.

ارسال نظر