کادیلاک CT5-V مدل 2020 مجهز به موتور 6 سیلندر معرفی شد

رسانه کلیک - کادیلاک CT5-V از راه رسید. موتور 6 سیلندر این خودرو با توربوشارژر دوقلو قادر به تولید 355 اسب بخار قدرت است.

کادیلاک CT5-V مدل 2020 مجهز به موتور 6 سیلندر معرفی شد

کادیلاک در دیترویت از خودروی قدرتمند جدید خود، کادیلاک CT5-V رونمایی کرد. این خودرو در مقایسه نمونه قبلی، CTS-V به موتور بسیار ضعیف تری مجهز شده است. کادیلاک CTS-V از یک موتور 8 سیلندر سوپرشارژ با امکان تولید 640 اسب بخار قدرت بهره می برد.

کادیلاک CT5-V فاقد موتور 6 سیلندر بوده و شرکت سازنده برای آن یک موتور 6 سیلندر در نظر گرفته است. این موتور 3.0 لیتری با توربوشارژر دوقلو قادر به تولید 355 اسب بخار قدرت و 542 نیوتن متر گشتاور است.

در حالی که به صورت رسمی اطلاعاتی در رابطه با عملکرد این خودرو در اختیار رسانه ها قرار نگرفته، نباید انتظار رقابت آن با کادیلاک CTS-V را داشته باشید.

قدرت تولیدی موتور در کادیلاک CT5-V توسط یک گیربکس 10 سرعته خودکار به چرخ های عقب و یا چهار چرخ منتقل می شود.

این خودرو به شاسی قدرتمند سری V مجهز شده است و از سیستم Ride Control 4.0 بهره می برد. این خودروی آمریکایی دارای سیستم مدیریت کشش و حالت های کنترلی است.

ترمزهای برمبو جلوی این خودرو دارای روتورهای 13.6 اینچی بوده تا در کوتاه ترین زمان ممکن، آن را کاملا متوقف کند. کادیلاک CT5-V به صورت سفارشی به قابلیت سوپر کروز مجهز می شود.

این خودرو در مقایسه با نسخه استاندارد خود دارای طراحی ظاهری اسپرت تری است. مهندس ارشد اجرایی کادیلاک، Brandon Vivian در رابطه با این محصول گفته است:

نسل جدید خودروهای سدان سری V، ترکیبی از تکنولوژی های کارآمد و همچنین تجهیزات لوکس است. این خودروها دارای سطح جدیدی از عملکرد هستند که باعث جذب خریداران بیشتری می شود.

این خودروی جدید شرکت کادیلاک در اوایل سال آینده میلادی و تحت مدل 2020 روانه بازار خواهد شد. در رابطه با قیمت این محصول اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

ارسال نظر