نسل آینده تویوتا توندرا با موتور هیبریدی از راه می رسد

رسانه کلیک - اطلاعات جدیدی در رابطه با نسل آینده تویوتا توندرا در اختیار رسانه ها قرار گرفته که به استفاده از موتور 6 سیلندر توربوشارژ به همراه سیستم هیبریدی در آن اشاره می کند.

نسل آینده تویوتا توندرا با موتور هیبریدی از راه می رسد

تویوتا توندرا یکی از قدیمی ترین تراک های فول سایز موجود در بازار است. در حالی که شرکت های فورد، رم و شورلت تراک های خود را اخیرا بروزرسانی کرده اند، تویوتا از سال 2001 تغییرات زیادی را در خودروی توندرا اعمال نکرده است. این موضوع در آینده نزدیک تغییر خواهد کرد چرا که اخیرا تصاویر جاسوسی این خودرو منتشر شده است.

به تازگی شایعاتی در رابطه با موتور مورد استفاده در نسل آینده تویوتا توندرا به اینترنت راه پیدا کرده که خبر از حضور سیستم هیبریدی در این تراک می دهد. گفته می شود این خودرو دارای یک موتور توربوشارژ 6 سیلندر هیبریدی با حجم 3.5 لیتر است.

این سیستم که در خودروی لوکس LS 500h مورد استفاده قرار گرفته، قدرتی برابر با 450 اسب بخار و گشتاوری نزدیک به 677 نیوتن متر تولید می کند. انتظار می رود مصرف سوخت تقریبی این موتور به 7.84 لیتر برسد.

در حال حاضر نمی توان این گزارش را تایید کرد، بنابراین احتمال تغییر در مشخصات موتور نسل آینده توندرا وجود دارد. تویوتا در رابطه با این خودرو اطلاعات رسمی منتشر نکرده است.

نسل جدید تویوتا توندرا به چندین ویژگی مدرن مانند گیربکس 10 سرعته خودکار مجهز می شود. احتمال استفاده از سیستم تعلیق بادی نیز در این خودرو وجود دارد.

بر اساس گزارش منتشر شده، تویوتا هنوز طراحی این خودرو را نهایی نکرده است. انتظار می رود این خودرو دارای طراحی مشابه با محصولات اخیر این برند ژاپنی باشد و در کابین آن از فناوری های زیادی استفاده شود.

این خودرو احتمالا تا قبل از پایان سال جاری میلادی معرفی و در سال 2020 تحت مدل 2021 روانه بازار می شود. انتظار می رود در آینده اطلاعات بیشتری از این خودرو در اختیار رسانه ها قرار بگیرد.

ارسال نظر