نسل جدید کادیلاک اسکالید سال آینده میلادی از راه می رسد

رسانه کلیک - کادیلاک اسکالید جدید سال آینده میلادی و تحت مدل 2021 معرفی می شود. این خودرو با پلتفرم جدید توسعه پیدا می کند.

نسل جدید کادیلاک اسکالید سال آینده میلادی از راه می رسد

نسل کنونی کادیلاک اسکالید در سال 2014 معرفی شد و مدل جایگزین آن در حال توسعه است. در گذشته شاهد انتشار تصاویر جاسوسی از این خودروی غول پیکر بودیم.

به تازگی اطلاعاتی در رابطه با این خودرو در فضای مجازی منتشر شده که خبر از معرفی آن در سال آینده میلادی می دهد. این خودرو تحت مدل 2021 روانه بازار می شود.

اطلاعات گذشته به این موضوع اشاره کرده بودند که نسل جدید کادیلاک اسکالید مانند نمونه کنونی دارای طراحی جعبه ای شکل و بزرگ خواهد بود. در تصاویر جاسوسی این خودرو، از پوشش محافظ زیادی استفاده شده بنابراین نمی توان به طراحی آن پی برد؛ با این حال انتظار می رود سپر جلو و عقب آن بازطراحی شود.

این خودروی آمریکایی بر اساس یک پلتفرم جدید توسعه پیدا می کند و همچنین به سیستم تعلیق مستقل عقب مجهز می شود که راحتی بیشتر ُرنشینان را در پی دارد. به نظر می رسد این خودرو دارای موتور نسل کنونی خود، 8 سیلندر با حجم 6.2 لیتر و امکان تولید 420 اسب بخار قدرت باشد.

انتظار می رود این خودرو با موتور 8 سیلندر 4.2 لیتری کادیلاک CT6 و موتور پلاگین هیبریدی نیز وارد بازار شود ( کادیلاک CT6 مدل 2020 به موتور 2.0 لیتری مجهز نمی شود ).

بر اساس اطلاعات منتشر شده، نسل جدید کادیلاک اسکالید در رنگ های جدید وارد بازار می شود. این کمپانی که برند سازنده خودروهای لوکس جنرال موتورز محسوب می شود، در گذشته نه چندان دور از خودروی کادیلاک CT5 رونمایی کرد ( کادیلاک CT5 مدل 2020 رسما از راه رسید ).

کادیلاک برای این محصول جدید خود، یک موتور 2.0 لیتری با امکان تولید 237 اسب بخار قدرت با استفاده از توربوشارژر درنظر گرفته است.

ارسال نظر