رندر استون مارتین DBX به اینترنت راه پیدا کرد

رسانه کلیک - رندر استون مارتین DBX در اختیار رسانه ها قرار گرفت. اولین خودروی شاسی بلند استون مارتین در اواخر سال جاری میلادی از راه می رسد.

رندر استون مارتین DBX به اینترنت راه پیدا کرد

تا به امروز شاهد انتشار تصاویر زیادی از نمونه آزمایشی استون مارتین DBX با پوشش محافظ بودیم. امروز رندر این خودروی جذاب به اینترنت راه پیدا کرده است.

رندر استون مارتین DBX طراحی بخش جلویی این خودرو را به نمایش می گذارد. این خودرو به جلوپنجره جدید استون مارتین مجهز شده؛ با این حال دارای ظاهر تهاجمی و خشن نیست.

بر اساس این رندر، استون مارتین سعی کرده یک خودروی SUV مانند دیگر محصولات موجود در بازار طراحی کند. در جلوی این خودرو از چراغ های کوچکی استفاده شده که ظاهر اسپرت تر آن را در پی دارد. در حالت کلی می توان طراحی آن را مناسب ارزیابی کرد.

بر اساس تصاویری که در گذشته این شرکت انگلیسی در اختیار رسانه ها قرار داده بود، می دانیم که استون مارتین DBX دارای قابلیت های آفرود است. با توجه به این موضوع، راننده می تواند علاوه بر تجربه لذت رانندگی در سطح جاده، از خودروی شاسی بلند گران قیمت خود در مسیرهای خاکی نیز استفاده کند.

همانطور که می دانید، با یک رندر روبه‌رو هستیم و این امکان وجود دارد که نمونه نهایی دارای طراحی کاملا متفاوتی باشد. باید به این نکته اشاره کرد که با توجه به تصاویر منتشر شده از سوی سازنده، به نظر می رسد رندر استون مارتین DBX شباهت زیادی به نسخه تجاری آن داشته باشد ( استون مارتین DBX در تصاویری جدید به نمایش گذاشته شد ).

گفته می شود این خودرو در دو نمونه با موتورهای مختلف روانه بازار می شود. یکی از این نسخه ها دارای موتور 12 سیلندر بوده و نمونه دیگر از موتور 8 سیلندر شرکت AMG بهره می برد. انتظار می رود استون مارتین DBX با قیمت بالایی به فروش برسد.

ارسال نظر