انتشار اولین تصاویر از کابین پورشه تایکان

رسانه کلیک - فاصله زیادی تا رونمایی از پورشه تایکان نداریم. به تازگی اولین تصاویر از کابین این خودروی تمام الکتریکی به اینترنت راه پیدا کرده است.

انتشار اولین تصاویر از کابین پورشه تایکان

امروز دو تصویر جاسوسی جدید از پورشه تایکان منتشر شده که کابین این خودروی آلمانی را به نمایش می گذارد. بر اساس این تصاویر، فضای داخلی اولین خودروی تمام برقی پورشه شباهت زیادی به خودروی مفهومی Mission E Cross Turismo دارد ( پورشه تایکان در سپتامبر 2019 معرفی می شود ).

پورشه در چندین سال گذشته، این خودرو را مورد آزمایش قرار داده است؛ با این حال توانسته بود فضای داخلی آن را از رسانه ها دور نگه دارد. طراحی ظاهری این خودرو از مدت ها قبل برای ما مشخص شده بود ( پورشه تایکان شکار عکاسان شد ).

کابین این خودرو به یک نمایشگر مرکزی بسیار عریض مجهز شده است و زیر آن دریچه های هوای بسیار بزرگی قرار دارد. برای تنظیم دمای اتاق باید از نمایشگر لمسی قرار گرفته شده زیر آن استفاده کرد.

فرمان این خودرو مانند نمونه مفهومی، سه پره است. پشت فرمان و در سمت چپ، دکمه بزرگ استارت / استاپ به چشم می خورد. پورشه تایکان از یک کیلومترشمار دیجیتال باکیفیت بهره می برد که در میان آن، سرعت به نمایش گذاشته می شود ( پورشه تایکان در تصاویر جدید به نمایش گذاشته شد ).
پورشه در گذشته به صورت رسمی اعلام کرده بود که تایکان مانند سایر محصولات تولیدی این برند آلمانی، به تجهیزات مختلفی مجهز شده و در چندین نمونه روانه بازار می شود. قدرتمندترین نمونه این خودرو، تریم Turbo است.

این مدل به دو موتور برقی مجهز می شود که قدرت تولیدی آن به چهار چرخ منتقل می شود. مجموع قدرت تولیدی این دو موتور به 600 اسب بخار می رسد. این قدرت بالا، شتابی برابر با 3.5 ثانیه را برای اولین خودروی تمام برقی پورشه به همراه دارد. برد این خودرو برابر با 500 کیلومتر است که مناسب به نظر می رسد.

ارسال نظر