افزایش فروش خودروهای فراری در سال 2019

رسانه کلیک - خودروهای فراری با استقبال بالایی از سوی مشتریان روبه‌رو هستند. میزان فروش خودروهای این برند ایتالیایی در مقایسه با گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

افزایش فروش خودروهای فراری در سال 2019

تعداد افراد ثروتمند در جهان افزایش پیدا کرده است چرا که فروش کالاهای لوکس در بازارهای جهانی افزایش داشته است. شرکت های سازنده خودروهای لوکس، قدرتمند و گران قیمت از سال گذشته با افزایش فروش روبه‌رو شده اند.

در سال گذشته میلادی شرکت های مک لارن و لامبورگینی رکورد جدیدی را در زمینه فروش خودرو به نام خود ثبت کردند. درآمد بالای لامبورگینی در سال جاری میلادی افزایش خواهد داشت چرا که میزان تقاضا برای لامبورگینی اوروس بسیار بالاست.

در حالی که چندین سال تا عرضه اولین خودروی شاسی بلند فراری، Purosangue فاصله داریم، این شرکت عملکرد بسیار خوبی دارد. در سال 2018 خودروهای مجهز به موتور 12 سیلندر این شرکت فروش بالایی در بازار داشتند.

در سال جاری میلادی این شرکت به علت فروش بالای خودروهای 8 سیلندر خود، درآمد بالایی را به حساب سرمایه گذاران واریز کرده است. درآمد این شرکت در مقایسه با سال گذشته میلادی، رشدی 14 درصدی داشته است.

فراری F8 Tributo

خودروی فراری پورتوفینو دلیل اصلی این افزایش فروش است. در حالی که این خودرو با قیمت پایه 200 هزار دلار به بازار عرضه می شود، در مقایسه با دیگر محصولات این برند قیمت پایین تری دارد.

این شرکت در سال جاری میلادی، 2610 خودرو را به مشتریان تحویل داده که در مقایسه با بازه زمانی مشابه سال گذشته، رشدی 23 درصدی داشته است. میزان فروش خودروهای فراری در آمریکا رشدی 27 درصدی داشته و در چین، هنگ کنگ و تایوان رشدی 79 درصدی را تجربه کرده است.

فروش خودروهای مجهز به موتور 8 سیلندر رشدی 30.6 درصدی و مدل های دارای موتور 12 سیلندر رشدی 4.1 درصدی داشته است. در حالی که فروش پورتوفینو افزایش داشته، فراری 488 کاهش فروش را تجربه کرده است.

سال آینده میلادی خودروی F8 Tributo وارد بازار می شود؛ با این حال در ادامه سال شاهد فروش فراری 488 پیستا و 488 پیستا اسپایدر خواهیم بود که درآمد سازنده خود را افزایش می دهند ( فراری F8 Tributo معرفی شد؛ یک سوپراسپرت جذاب و قدرتمند ).

ارسال نظر