مدل 2020 شورولت سیلورادو HD به صورت رسمی معرفی شد

رسانه کلیک - مدل 2020 شورولت سیلورادو HD رونمایی شد. این پیکاپ غول پیکر به یک موتور 8 سیلندر توربودیزل مجهز شده است.

مدل 2020 شورولت سیلورادو HD به صورت رسمی معرفی شد

شورلت اولین تصاویر مدل 2020 شورولت سیلورادو HD را در اختیار رسانه ها قرار داد. این خودرو به صورت کامل در ماه فوریه 2019 در معرض دید عموم قرار می گیرد و تمام مشخصات آن در اینترنت منتشر می شود.

مدل 2020 شورولت سیلورادو HD ابعاد بسیار بزرگی دارد و طراحی آن نگاه هر بیننده ای را به خود جلب می کند. در جلوی این خودرو یک جلوپنجره غول پیکر مورد استفاده قرار گرفته که ظاهر خشنی را برای محصول جدید شورلت به همراه داشته است.

در بخش پشتی این خودرو شاهد حضور محلی برای قرارگیری پا در سپر هستیم. راننده می تواند توسط این ویژگی به راحتی به فضای بار مدل 2020 شورولت سیلورادو HD دسترسی پیدا کند.

تصویری از فضای داخلی مدل 2020 شورلت سیلورادو HD در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است؛ با این حال شاهد انتشار تصاویر جاسوسی از کابین این خودرو در فضای مجازی بودیم.

بر اساس تصاویر جاسوسی گذشته، این خودروی غول پیکر به یک نمایشگر بزرگ در کنسول خود مجهز می شود و در اطراف آن دریچه های مربوط به سیستم تهویه مطبوع قرار می گیرد. شورولت اعلام کرده فضای پای سرنشینان جلو و عقب در مقایسه با گذشته افزایش پیدا می کند.

در بخش موتور شرکت شورلت اطلاعات زیادی منتشر نکرده است. این خودرو به یک موتور بنزینی جدید مجهز می شود که دارای سیستم ترزیق سوخت مستقیم است.

خریداران علاوه بر موتور بنزینی جدید، می توانند مدل 2020 شورلت سیلورادو HD را مجهز به موتور توربودیزل 8 سیلندر Duramax نیز سفارش دهند. این نمونه دارای جعبه دنده جدید 10 سرعته اتوماتیک خواهد بود.

بر اساس اعلام شورولت، این تغییرات باعث بهبود عملکرد این خودرو شده و همچنین امکان حمل بیشتر بار را برای راننده فراهم می کند.

ارسال نظر