سقوط بیت کوین به زیر 65 هزار دلار و افزایش فعالیت نهنگها

قیمت بیت‌کوین به دنبال افزایش فعالیت‌های نهنگ، به زیر ۶۵هزار دلار سقوط کرد.

سقوط بیت کوین به زیر 65 هزار دلار و افزایش فعالیت نهنگها

به گزارش کلیک، بیت کوین در ادامه روند کاهشی خود به زیر 65 هزار دلار رسیده و پیش بینی ها نشان از عدم اعتماد سرمایه گذاران و کاهش بیشتر این ارز محبوب را می دهد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۳۷ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۰.۲۲ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۴.۲۱ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۰۳ درصد کاهش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵۹.۵۲ میلیارد دلار است که ۳۲.۹۴ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۴.۹۲ میلیارد دلار است که  ۸.۲۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال  بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۵۴.۷ میلیارد دلار است که ۹۱.۹۱  درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

به نوشته سایت کریپتو در حالی که چندین سرمایه‌گذار تغییر قیمت را پیش‌بینی کرده‌اند اما افزایش فعالیت نهنگ‌ها ممکن است بازیگر اصلی کاهش قیمت بیت‌کوین باشد.

هیچ نشانه‌ای از بهبود این وضعیت مشاهده نمی‌شود و روند اخیر قیمت بیت‌کوین علیرغم افزایش تسلط آن بر بازار عمومی کریپتو، همچنان به کاهش اعتماد سرمایه‌گذاران ادامه می‌دهد.

 

ارسال نظر