با محبوب ترین بازی های سال 2019 نینتندو سوییچ آشنا شوید!

رسانه کلیک - در آستانه شروع سال نو میلادی، شرکت نینتندو به تازگی فهرست محبوب ترین بازی های سال 2019 نینتندو سوییچ را منتشر کرده است.

با محبوب ترین بازی های سال 2019 نینتندو سوییچ آشنا شوید!

سال 2019 میلادی با تمامی خوبی ها و بدی ها رو به اتمام است. امسال نیز یک دوره عجیبی از صنعت بازی های ویدیویی را سپری کردیم که از مهم ترین حوادث آن می توان به معرفی کوتاه دو شرکت مایکروسافت و سونی از کنسول های نسل نهم خود به نام های ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 اشاره کرد. البته، طی این سال بازی های مختلفی برای پلتفرم های گوناگون راهی بازار شدند که برخی ها فراتر از انتظار و برخی دیگر مخالف تصورها عمل کردند.

هم اکنون زمان خوبی است که به با تهیه پرفروش ترین بازی ها نگاهی به عملکرد عناوین ویدیویی سال 2019 بیاندازیم. بر این اساس، شرکت نینتندو به تازگی فهرست محبوب ترین بازی های سال 2019 نینتندو سوییچ را به اشتراک گذاشته که در رده نخست این جدول بازی پرطرفدار Fortnite دیده می شود. اینکه بازی فورتنایت در جایگاه اول این رده بندی حضور دارد، خیلی تعجب آور نیست! از آنجا که این عنوان به صورت رایگان در اختیار تمامی دارندگان نینتندو سوییچ قرار دارد، مسلما می توان انتظار داشت که این عنوان لقب محبوب ترین و پردانلودترین بازی این کنسول هیبریدی را از آن خود کرده است.

محبوب ترین بازی های سال 2019 نینتندو سوییچ

رتبه دوم به یکی از عناوین انحصاری این کنسول به نام Super Smash Bros. Ultimate تعلق دارد. قرارگیری این اثر در چنین مکانی دور از انتظار نبود، اما نکته مهم این است که این بازی برای اولین بار در سال میلادی 2018 منتشر شده و حضور در آن در فهرست سال 2019 نینتندو سوییچ بیانگر تداوم فروش و استقبال خوب بازیکنان از آن در سال جاری است. ماینکرفت، Cuphead و Untitled Goose Game به ترتیب در رده های سوم، چهارم و پنجم این لیست قرار گرفته اند. مابقی عناوین حاضر در این رده بندی شامل آثار فرست پارتی و ترد پارتی است. از محبوب ترین آثار مستقل کنسول سوییچ، Undertale و Hollow Knight به چشم می خورد و از بازی های بزرگ ترد پارتی نیز می توان به NBA 2K19 و Mortal Kombat 11 اشاره کرد.

فهرست محبوب ترین بازی های سال 2019 نینتندو سوییچ

در ادامه می‌ توانید فهرست کامل را مشاهده کنید:

 1. Fortnite
 2. Super Smash Bros. Ultimate
 3. Minecraft
 4. Cuphead
 5. Untitled Goose Game
 6. Pokemon Sword
 7. Fire Emblem: Three Houses
 8. NBA 2K19
 9. New Super Mario Bros. U Deluxe
 10. Dragon Ball FighterZ
 11. Pokemon Shield
 12. Super Mario Maker 2
 13. Overcooked! 2
 14. Hollow Knight
 15. The Legend of Zelda: Link's Awakening
 16. Luigi's Mansion 3
 17. Cadence of Hyrule
 18. Super Mario Party
 19. Final Fantasy VII
 20. Dragon Ball Xenoverse 2
 21. Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order
 22. Undertale
 23. Crypt of the NecroDancer
 24. Warframe
 25. Mortal Kombat 11
ارسال نظر