نسخه دموی بازی Final Fantasy VII Remake لو رفت

رسانه کلیک - بر اساس اعلام وب سایت Gamestat، به نظر می رسد که شرکت اسکوئر انیکس به دنبال عرضه نسخه دموی بازی Final Fantasy VII Remake برای پلی استیشن 4 است.

نسخه دموی بازی Final Fantasy VII Remake لو رفت

در حالی که شرکت اسکوئر انیکس در حال حاضر روی ساخت نسخه بازسازی شده اثر Final Fantasy VII مشغول به کار بوده و این عنوان برای انتشار در اواخر امسال برنامه ریزی شده است، اما به نظر می رسد که سازندگان پیش از عرضه آن، ابتدا نسخه دمو و آزمایشی بازی را تقدیم بازیکنان می کنند. در تازه ترین این خبرها، چندی پیش وب سایت Gamstat که وظیفه بررسی محصولات جدید فروشگاه رسمی پلی استیشن را برعهده دارد، به تازگی متوجه شده که نسخه دموی بازی Final Fantasy VII Remake برای مدت محدودی به این شبکه اضافه و سپس به طور ناگهانی حذف شده است.

طبق این ادعا، می توان انتظار داشت که اسکوئر انیکس به دنبال انتشار نسخه آزمایشی بازی است تا گیمرها پیش از خرید نسخه کامل، ابتدا با بخش هایی از این اثر آشنا شوند. در صورتی که این گزارش صحت داشته باشد، به احتمال قوی، نسخه دموی بازی حاوی بخشی از بمباران نمادین خواهد بود که در ساعت های شروع بازی به تصویر کشیده می شود. این موضوع در اصل بخش هایی از نمایش سبک ژاپنی نقش آفرینی یا همان JRPG است که پیش تر در مراسم های E3 و همچنین PAX West قابل بازی بود.

دموی بازی Final Fantasy VII Remake

با وجود اینکه این بخش تجربه کوتاهی از بازی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد، اما می توان ادعا کرد که در طول آن بازیکنان با کلیات گیم پلی بازی آشنا خواهند شد. در کنار عرضه نسخه دموی بازی Final Fantasy VII Remake، به نظر می رسد که دموی نسخه بازسازی شده بازی Patapon 2 نیز به زودی به فروشگاه پلی استیشن اضافه خواهد شد. این بازی که در ابتدا در جریان مراسم PSX 2017 معرفی شد، برای انتشار در سال میلادی 2018 برنامه ریزی شده بود که با گذشت زمان، انتشار آن بنا به دلایل نامشخصی عقب افتاد و تا به امروز اطلاعات زیادی از تاریخ عرضه و همچنین گیم پلی آن به اشتراک گذاشته نشده است. در حال حاضر هنوز نمی توان درمورد این اظهارات نظر قاطعی داد، چرا که شرکت اسکوئر انیکس و سازنده بازی Patapon 2 هیچ کدام یک از ادعاهای وب سایت Gamstat را تایید نکرده اند و تا به این لحظه هیچ خبر رسمی مبنی بر انتشار نسخه آزمایشی هر دو بازی منتشر نشده است. البته، زمانی به شروع کریسمس و سال نو میلادی باقی نمانده و ممکن است که سازندگان با انتشار این عناوین در فروشگاه پلی استیشن، هواداران خود را غافلگیر کنند.

نسخه کامل بازی Final Fantasy VII Remake قرار است در روز سیزدهم اسفند ماه امسال (سوم ماه مارس سال 2020 میلادی) روی کنسول پلی استیشن 4 عرضه شود. به نظر می رسد که این عنوان برای مدت یک سال در انحصار کنسول نسل هشتم سونی خواهد بود و سپس این عنوان به دست کاربران کنسول ایکس باکس وان و همچنین رایانه های شخصی خواهد رسید.

ارسال نظر