TikTok Notes

عرضه اپلیکیشن TikTok Notes که رقیب جدید اینستاگرام محسوب می‌شود، در هر دو پلتفرم اندروید و iOS آغاز شد.

TikTok Notes

به گزارش کلیک، سرانجام بعد از شایعات فراوان، اپلیکیشن TikTok Notes برای برخی کاربران در اندروید و iOS در دسترس قرار گرفت. 

 کاربران در این اپلیکیشن می‌توانند تصاویر ثابت خود را به‌نمایش بگذارند. امکان استفاده از اکانت‌های فعلی تیک تاک نیز برای این سرویس جدید وجود دارد. اگرچه تیک تاک هنوز رسماً عرضه TikTok Notes را اعلام نکرده است، اما این اپلیکیشن اکنون در نسخه کانادایی گوگل پلی و اپ استور در دسترس است و به‌نظر می‌رسد که تیک تاک عرضه‌ای تدریجی را برای اپ Notes در نظر گرفته که اتفاق عجیبی نیست.

بر اساس این گزارش برخلاف نسخه اصلی اپلیکیشن تیک تاک، در فید TikTok Notes مجموعه‌ای از پست‌ها را در کنار یکدیگر مشاهده می‌کنید. البته انتظار می‌رود که با کلیک روی هر پست بتوانید به صفحه مخصوص به آن بروید و آن را به‌صورت تمام صفحه ببینید و در صورت دلخواه به آن پاسخ بدهید.

نکته جالب توجه اینکه اپلیکیشن تیک تاک نوتز شباهت‌های زیادی به اینستاگرام دارد. برای مثال، این برنامه نیز از فیدهای زمانی و الگوریتمی، کنترل‌های مختلف در بخش کامنت‌ها و سازوکار نواری (Carousel) برای نمایش تصاویر بهره می‌برد. همچنین ابزارهایی برای ویرایش آسان تصاویر در داخل خود برنامه وجود دارد، و می‌توانید مشخص کنید که چه کسانی پست شما را ببینند. همچنین امکان پیش‌نویس‌کردن پست‌ها وجود دارد.

گفتنی است کاربران برای دانلود TikTok Notes می‌توانند به وب‌سایت رسمی این برنامه مراجعه کرده تا بسته به سیستم‌عامل دستگاه خود به فروشگاه اپلیکیشن‌های همان پلتفرم هدایت شوند. همچنین می‌توان مستقیم به صفحه این اپلیکیشن در گوگل پلی استور یا اپ استور اپل رفت.

این در حالی است که با توجه به اینکه اینستاگرام با معرفی بسیاری از قابلیت‌های تیک تاک در اپلیکیشن خود توانست توجه جوانان را دوباره به پلتفرمش جلب کند، حالا باید دید که پاسخ متقابل تیک تاک به این شرکت با استقبال کاربران مواجه خواهد شد یا خیر.

 

 

 

 

ارسال نظر