تماس تصویری گروهی به واتس اپ اضافه شد

رسانه کلیک - پس از مدت ها انتظار تماس تصویری گروهی واتس اپ برای سیستم عامل اندروید و iOS عرضه شد. تماس ویدیویی گروهی واتس اپ از 4 کاربر پشتیبانی می کند.

تماس تصویری گروهی به واتس اپ اضافه شد

واتس اپ برای سرویس پیام رسان خود آپدیت جدیدی را ارائه کرد. در این به‌روزرسانی تماس تصویری گروهی واتس اپ در نظر گرفته شده و کاربران می توانند همزمان با سه نفر دیگر در سیستم عامل های اندروید و iOS تماس ویدیویی داشته باشند.

برای استفاده از قابلیت تماس تصویری گروهی واتس اپ باید ابتدا با یکی از مخاطبین خود تماس ویدیویی و یا صوتی برقرار کنید. پس از برقراری ارتباط می توانید با دکمه ای که در سمت راست ظاهر می شود، افراد بیشتری را به تماس خود اضافه کنید.

واتس اپ اعلام کرده که این تماس مانند پیام های ارسالی کاربران به یکدیگر رمزگذاری شده و امنیت بالایی دارد. نزدیک به دو سال پیش واتس اپ قابلیت تماس ویدیویی را به سرویس پیام رسان خود اضافه کرد و حال شاهد دسترسی به تماس تصویری گروهی واتس اپ هستیم.

واتس اپ توسط فیس بوک مدیریت می شود. این شبکه اجتماعی در کنفرانس F8 خود به ارائه تماس تصویری گروهی برای اپلیکیشن های واتس اپ و اینستاگرام اشاره کرده بود. این قابلیت در ماه گذشته میلادی برای کاربران اپلیکیشن اینستاگرام عرضه شد. در این اپلیکیشن نیز مانند واتس اپ محدودیت 4 نفر وجود دارد.

تماس تصویری گروهی واتس اپ تنها قادر به پشتیبانی از 4 کاربر است؛ بنابراین اعضای یک خانواده پرجمعیت و یا تعداد زیادی از دوستان قادر به مکالمه همزمان نیستند.

اپل در معرفی سیستم عامل iOS 12 اعلام کرد که در نسخه آینده سیستم عامل موبایل خود برای سرویس فیس تایم خود محدودیت 32 نفر را در نظر گرفته است. کاربران محصولات اپل می توانند با دریافت سیستم عامل iOS 12 در آینده، به صورت همزمان با 31 نفر دیگر به مکالمه تصویری بپردازند.

ارسال نظر