پای سرویس محبوب اسپاتیفای به خاورمیانه باز شد

رسانه کلیک - سرویس اسپاتیفای که به عنوان یک اپلیکیشن مشهور در زمینه موزیک شناخته می شود، خدمات خود را به امارات متحده عربی گسترش داد.

پای سرویس محبوب اسپاتیفای به خاورمیانه باز شد

اسپاتیفای به عنوان یک سرویس استریم آنلاین موزیک در سراسر دنیا شناخته می شود که در حال حاضر بیش از 70 میلیون کاربر فعال دارد. مسئولان این سرویس محبوب قصد دارند با گسترش خدمات به کشورهای دیگر، تعداد کاربران خود را افزایش دهند.

بر اساس شایعات جدید بدست آمده، ظاهرا سرویس اسپاتیفای در سه ماهه چهارم سال جاری به کشور امارات متحده عربی وارد شده و به این ترتیب، فعالیت خود را در خاورمیانه با جدیت بیشتری ادامه می دهد.

شرکت سوئدی اسپاتیفای که به تازگی سهام خود را در شهر نیویورک آمریکا نیز برای فروش قرار داده بود، طبق اعلام یکی از منابع اخیرا ساختمانی را در شهر دبی به عنوان دفتر کاری خود خریداری کرده است. تصویر زیر گویای همین مطلب است:

سرویس اسپاتیفای

به گفته این منبع آگاه، اسپاتیفای در حال حاضر درخواست چهار عنوان شغلی مختلف برای دفتر خود واقع در شهر دبی را صادر کرده که دو مورد از آنها شامل سردبیر ارشد و مدیر حساب فنی است.

فرد نقل کننده این خبر اظهار داشت:

با اینکه مسئولان سرویس اسپاتیفای قصد دارند خدمات خود را در سه ماهه سوم سال جاری عرضه کنند، اما به نظر می رسد که این روند با تأخیر روبرو شده و عرضه آن به سه ماهه چهارم یا اوایل سال 2019 موکول شود.

در حال حاضر، سرویس استریم موسیقی آنلاین Anghami در این حوزه مورد استفاده قرار می گیرد که حدود 40 میلیون کاربر در خاورمیانه را به خود اختصاص داده است. شبکه هایی مانند روتانا، ملودی، مازیکا و پلاتینیوم رکوردز در حال حاضر با Anghami همکاری داشته و از طرف دیگر، این سرویس موسیقی شبکه های جهانی از قبلیل یونیورسال، سونی، EMI و وارنر را نیز تحت پوشش خود دارد.

باید منتظر بمانیم تا ببینیم واکنش Anghami به ورود سرویس اسپاتیفای به خاورمیانه چیست. Spotify از سال 2006 تا به حال، حدود 13 شرکت مختلف را برای گسترش فعالیت های خود خریداری کرده که 10 مورد از این مبادلات طی 2 سال اخیر اتفاق افتاده است.

ارسال نظر