خبر فیلترینگ ایمو تکذیب شد؛ حذف از بازارهای بومی

رسانه کلیک - در حالی که اخباری مبنی بر فیلتر شدن نرم‌ افزار ایمو به گوش می‌ رسد، مشخص شده این نرم‌ افزار از خروجی یکی از فروشگاه‌ های آنلاین بومی حذف شده و در فروشگاه‌ های خارجی مسدود نیست.

خبر فیلترینگ ایمو تکذیب شد؛ حذف از بازارهای بومی

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ نرم‌افزار imo یک پیام‌ رسان با قابلیت تماس صوتی و تصویری است. این نرم‌ افزار در واقع مانند وایبر، واتس‌ آپ، تلگرام و سایر پیام‌ رسان‌ ها قابلیت‌ های متعددی دارد که در کنار قابلیت ارسال پیام متنی، می‌ توان به تماس صوتی و تصویری آن اشاره کرد. با وجود این، ایمو نسبت به تلگرام که در ایران بیشترین کاربر فعال را از حیث مصرف دارد، کاربران کمتری دارد.

اخیرا اخباری شنیده شد مبنی بر اینکه تماس صوتی imo فیلتر و همچنین این اپلیکیشن به دستور مقامات قضایی از برخی مارکت‌ های ایرانی حذف شده است ( حذف پیام رسان imo از بازارهای آنلاین ایرانی ). با پیگیری این خبر از یک فروشگاه اینترنتی معروف در ایران، حذف ایمو از روی آن تایید شد.

به نظر می‌ رسد در حال حاضر نرم‌ افزار ایمو از فروشگاه‌ های داخلی حذف شده و تنها در فروشگاه‌ های خارجی مانند گوگل‌ پلی و اپ‌ استور وجود دارد و قابلیت دانلود و به‌روزرسانی آن تنها از طریق این فروشگاه‌ ها ممکن است.

ارسال نظر