رکورد 10 میلیونی تعداد دانلود YouTube Go در پلی استور

رسانه کلیک - در حالی‌ که هنوز مدت زیادی از انتشار نسخه اندرویدی یوتیوب در پلی استور نگذشته است، تعداد دانلود YouTube Go در پلی استور امروز از مرز 10 میلیون عبور کرد.

رکورد 10 میلیونی تعداد دانلود YouTube Go در پلی استور

نسخه نهایی برنامه یوتیوب پس از گذشت یک سال از انتشار نسخه بتای آن، در ماه سپتامبر (حدود 3 ماه پیش) در پلی استور منتشر شد. نسخه بتای YouTube Go سپتامبر سال 2016 به بازار معرفی شد و نسخه نهایی آن سپتامبر امسال. البته اگرچه نسخه نهایی برنامه چند ماه پیش منتشر شد اما در دسترس کلیه کاربران در سراسر جهان قرار نگرفت و فقط در دسترس کاربران بعضی از کشورها به‌صورت محدود قرار گرفت.

با توجه به اینکه مدت‌زمان زیادی از انتشار نسخه اندرویدی یوتیوب در پلی استور نمی‌گذرد و با توجه به محدودیت دسترسی کاربران در کشورهای مختلف، باید اقرار کرد ثبت رکورد 10 میلیون دانلود در این مدت‌زمان کم و محدود واقعاً فوق‌العاده بوه است و این تعداد دانلود YouTube Go در پلی استور نشان دهنده کاربردی بودن این برنامه است. البته YouTube Go این موفقیت را تا حدودی مدیون حجم کم برنامه در مقایسه با حجم اپلیکیشن رایج یوتیوب است.

YouTube Go به کاربر این اجازه را می‌دهد که ویدیوهای موردنظر خود را در صورت تمایل به‌صورت آنلاین تماشا کند و یا آن را دانلود کند و اساساً کاربر را قادر می‌سازد که حجم دیتای خود را تا حد امکان ذخیره کند.

با YouTube Go شما می‌توانید ویدیوها را باکیفیت‌های مختلف تماشا یا دانلود کنید و نگران پر شدن حجم رم خود یا هدر رفتن دیتای خود نباشید. در حال حاضر این نسخه تنها در کشورهای آسیای جنوبی و هند قابل دانلود است. مطمئناً اگر کاربران کشورهای بیشتری امکان دسترسی به این برنامه کاربردی داشتند تعداد دانلود آن خیلی زودتر از این‌ها رکورد 10 میلیون را زده بود.

فراموش نکنید که رسیدن به مرز 10 میلیون دانلود در این مدت‌زمان محدود موفقیت کوچکی نیست. برای برنامه‌ای مانند Microsoft Launcher رسیدن به مرز 10 میلیون دانلود حدود 2 سال طول کشید.

ارسال نظر