با قابلیت های اضافه شده به پادکست اپل آشنا شوید

رسانه کلیک – با نزدیک شدن به رویداد WWDC و معرفی سیستم عامل iOS 14، اطلاعات تازه ای درباره ویژگی ها و تغییرات به وجود آمده به پادکست اپل در اختیار رسانه ها قرار گرفته که ما در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

با قابلیت های اضافه شده به پادکست اپل آشنا شوید

جالب است بدانید که در نسخه جدید سیستم عامل iOS 14، ویژگی های جالب و قابل توجهی به اپل پادکست اضافه شده است. به عنوان مثال از این به بعد کاربر می تواند بر اساس پادکست هایی که قبلا به آن ها گوش داده، پادکست های جدید و مشابهی را به عنوان پیشنهاد دریافت نماید. شرکت کوپرتینویی قصد دارد تا در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل یا همان WWDC، اطلاعات بیشتری را درباره iOS 14 ارائه دهد. این مراسم روز دوشنبه و به صورت مجازی برگزار می شود.

طبق اطلاعات منتشر شده در رسانه خبری 9to5Mac، ویژگی جدید پادکست اپل تقریبا مشابه با ویژگی For You در اپل موزیک عمل می کند؛ بدین ترتیب که با استفاده از یک سری الگوریتم، فهرستی از آهنگ ها، آلبوم ها و هنرمندانی که ممکن است مورد علاقه کاربر باشند را در اختیار آن ها می گذارد. بنابراین شما بر اساس آنچه که به تازگی گوش داده اید، پیشنهادهایی را دریافت خواهید کرد.

یکی دیگر از قابلیت های اضافه شده به Apple Podcasts، افزودن محتوای بیشتر توسط تولیدکنندگان پادکست است. این امکان در حال حاضر به خریداران فیلم در اپل تی وی نیز پیشنهاد می شود. علاوه بر این، پروفایل های کاربران اپل پادکست اکنون تغییرات عمده ای یافته و کاربر می تواند فهرستی از پادکست های شنیده شده توسط دوستان را نیز مشاهده کرده و به آن ها دسترسی یابد.

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، رویداد WWDC، روز دوشنبه ودر تاریخ 22 ژوئن به صورت مجازی برگزار می شود و مسلما اطلاعات بیشتری درباره سیستم عامل iOS 14 در اختیار ما قرار می گیرد. برای آگاهی از آخرین اطلاعات مربوط به iOS جدید و پادکست اپل در مطالب بعدی همراه ما باشید.

ارسال نظر