امکان انتقال پلی لیست آهنگ‌ها از Google Play به YouTube Music ایجاد شد

رسانه کلیک - سرویس Play Music تا اواخر سال میلادی متوقف خواهد شد و گوگل برای آسان‌تر شدن امکان انتقال پلی لیست آهنگ‌ها، از سرویس جدید یوتیوب به نام YouTube Music کمک گرفته تا کاربران پلی لیست منتخب خود به آن منتقل کنند.

امکان انتقال پلی لیست آهنگ‌ها از Google Play به YouTube Music ایجاد شد

امکان انتقال پلی لیست آهنگ‌ها شامل موزیک‌ها، آلبوم‌های دانلودی یا خریداری شده، لیست پخش شخصی و پادکست‌ها می‌شود. این سرویس آهنگ‌های پسندیده شده و لایک شده توسط کاربر را نیز منتقل می‌کند پروفایل شخصی شما توسط گوگل در یوتیوب آپدیت خواهد شد تا آهنگ‌های پیشنهادی را براساس سابقه موسیقایی کاربر برای او پخش کند.

علاوه بر این، گوگل اشتراک Play Music را براساس مدل اشتراکی کاربرهای فعلی به بخش‌های YouTube Music Premium یا YouTube Premium متصل خواهد کرد. همچنین کاربرانی که هیچ اشتراکی ندارند می‌توانند از نسخه رایگان YouTube Music که دارای نمایش تبلیغات است، استفاده کنند.

اگر شما کاربر Play Music هستید، می‌توانید آهنگ‌های خود را با مراجعه به music.youtube.com/transfer یا کلیک کردن روی دکمه transfer در برنامه YouTube Music این جابه‌جایی را انجام دهید. همچنین امکان انتقال پلی لیست آهنگ‌ها برای پادکست‌ها نیز فراهم است و شما می توانید پادکست های خود را با رفتن به بخش podcasts.google.com/transfer جابه‌جا کنید.

ارسال نظر