دارک مود اینستاگرام در اختیار کاربران iOS 13 قرار گرفت

رسانه کلیک - اپل با عرضه سیستم عامل iOS 13، دارک مود را برای کاربران در نظر گرفت. حال دارک مود اینستاگرام برای کاربران این سیستم عامل عرضه شده است. 

دارک مود اینستاگرام در اختیار کاربران iOS 13 قرار گرفت

اینستاگرام در هفته های اخیر ویژگی های جدیدی را برای کاربران در نظر گرفته است ( استوری گروهی به اینستاگرام اضافه می شود ). این شبکه اجتماعی در آینده نزدیک تب Following را حذف می کند تا کاربران قادر به مشاهده فعالیت دوستان خود نباشند ( تب Following اینستاگرام تا چند روز دیگر حذف می شود ). اینستاگرام به تازگی نیز از اپلیکیشن Threads رونمایی کرده است که در حقیقت یک پیام رسان برای افراد حاضر در لیست کلوز فرندز کاربران محسوب می شود ( اینستاگرام از اپلیکیشن Threads رونمایی کرد ).

به تازگی این شبکه اجتماعی یک بروزرسانی برای اپلیکیشن سیستم عامل iOS خود منتشر کرده است ( اینستاگرام امکان خرید از طریق واقعیت افزوده را فراهم می کند ). در حالی که در تغییرات این نسخه به رفع باگ ها و بهبود عملکرد اشاره شده است، TheVerge اعلام کرده این بروزرسانی دارای دارک مود اینستاگرام برای سیستم عامل iOS 13 است.

حالت تاریک اینستاگرام iOS 13

لازم به ذکر است؛ برای دسترسی به حالت Dark Mode اینستاگرام نمی توانید از داخل خود اپلیکیشن آن را تغییر دهید. برای دسترسی به این حالت باید به بخش تنظیمات سیستم عامل iOS 13 مراجعه کنید. در حقیقت با استفاده از حالت دارک مود در سیستم عامل iOS 13، اپلیکیشن اینستاگرام نیز مجبور به استفاده از آن خواهد شد و حالت تاریک اینستاگرام در اختیار کاربران قرار می گیرد ( دانلود عکس پروفایل اینستاگرام برای اندروید و آیفون ).

ارسال نظر