دارک مود به برنامه گوگل و گوگل اسیستنت راه پیدا کرد

رسانه کلیک - به استناد اخبار جدید، برنامه گوگل و گوگل اسیستنت به دارک مود مجهز شدند تا کاربران راحت تر از آن ها استفاده کنند. در ادامه همراه ما باشید.

دارک مود به برنامه گوگل و گوگل اسیستنت راه پیدا کرد

بر اساس اطلاعات منتشر شده، گوگل بروزرسانی جدیدی برای برنامه گوگل و گوگل اسیستنت منتشر می کند که دارای حالت تاریک است. این موضوع می تواند خبر بسیار خوبی برای کاربران اندروید باشد. به طور کلی، این غول تکنولوژی مشغول مجهزسازی برنامه های بسیاری به دارک مود است.

اگرچه این بار اولی نیست که برنامه گوگل به تم دارک مجهز می شود،؛ با این حال بار گذشته تنها برخی کاربران با آپدیت این برنامه قابلیت حالت تاریک آن را دریافت کردند. علاوه بر این، این مود تنها در برخی صفحات برنامه گوگل اجرا می شد.

اکنون گوگل قصد دارد دارک مود را به قسمت های بیشتری از برنامه گوگل وارد کند. بسیاری از کاربران ردیت به تازگی ادعا کرده اند که تم تاریک برنامه گوگل توسط این شرکت در برنامه گوگل فعال شده، بی آن که کاربران این برنامه را از طریق گوگل پلی استور بروزرسانی کرده باشند.

اتفاق مشابهی قرار است برای گوگل اسیستنت نیز رخ دهد. وجود تم تیره برای گوگل اسیستنت استفاده از آن در تاریکی را بسیار ساده تر خواهد کرد. این بروزرسانی ها برای گوشی های اندروید قرار است در اندروید 10 و اندروید 9 پای قابل مشاهده باشند؛ با این حال هنوز الگو و جزئیات مشخصی از آن ها فاش نشده است.

ارسال نظر