واتساپ برای آیپد در حال توسعه است

رسانه کلیک - گزارشی جدید به توسعه واتس اپ مخصوص تبلت ها اشاره می کند. در همین راستا احتمالا شاهد عرضه واتساپ برای آیپد باشیم.

واتساپ برای آیپد در حال توسعه است

اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ برای چندین سال فقط در اختیار کاربران گوشی های هوشمند قرار داشت. پس از چندین سال، این برنامه برای دسکتاپ عرضه شد؛ با این حال هنوز شاهد عرضه نسخه مخصوص تبلت های آن نیستیم. دلیل این موضوع را باید در نیاز این پیام رسان به شماره تلفن جستجو کرد. همانطور که می دانید، بسیاری از تبلت های موجود در بازار از سیمکارت پشتیبانی نمی کنند. به نظر می رسد واتس اپ قصد دارد این مشکل را رفع کند.

بر اساس گزارشی که به تازگی از سوی WABetaInfo در اختیار رسانه ها قرار گرفته، احتمالا نسخه مخصوص تبلت اپلیکیشن Whatsapp در حال توسعه است. با توجه به این موضوع، باید منتظر عرضه واتساپ برای آیپد باشیم. علاوه بر توسعه این اپلیکیشن برای تبلت های اپل، برخی مدارک حاکی از آن هستند که واتس اپ برای چندین پلتفرم عرضه می شود. در حال حاضر می توان از این پیام رسان در چندین دستگاه استفاده کرد؛ با این حال برای استفاده از نسخه دسکتاپ آن باید گوشی هوشمند شما به اینترنت وصل باشد.

به نظر می رسد واتساپ قصد دارد تغییراتی در این موضوع اعمال کند. در آینده کاربران می توانند از این پیام رسان در کامپیوترهای خود بدون نیاز به اتصال گوشی هوشمندشان به اینترنت استفاده کنند. در گذشته بسیاری از پیام رسان ها مانند تلگرام چنین قابلیتی را در اختیار کاربران قرار داده بودند.

WABetaInfo ادعا کرده که توسعه WhatsApp برای آیپد از چندین ماه پیش آغاز شده و علت عدم عرضه آن، بررسی ویژگی مولتی پلتفرم است ( نسخه جدید پیام رسان واتساپ برای سیستم عامل KaiOS منتشر شد ). در حال حاضر اطلاعات دقیقی در رابطه با زمان عرضه این نسخه از پیام رسان واتس اپ منتشر نشده است.

ارسال نظر