امکان ارسال تصاویر در گوگل Duo فراهم می شود

رسانه کلیک - ویژگی جدیدی به اپلیکیشن گوگل Duo اضافه می شود. کاربران در آینده می توانند توسط این برنامه برای یکدیگر عکس بفرستند.

امکان ارسال تصاویر در گوگل Duo فراهم می شود

چند سال پیش گوگل از دو اپلیکیشن Duo و Allo رونمایی کرد. این برنامه ها با یکدیگر متفاوت بودند. در حالی که گوگل Allo یک اپلیکیشن پیام رسان محسوب می شود، کاربران از اپلیکیشن Google Duo برای تماس تصویری استفاده می کنند ( بهترین اپلیکیشن های تماس تصویری کدامند؟ ).

گوگل در گذشته نه چندان دور توسعه اپلیکیشن Allo را متوقف و آن را از دسترس خارج کرد ( عمر اپلیکیشن گوگل Allo به پایان رسید ). با توجه به این موضوع، شاهد اضافه شدن برخی ویژگی های این برنامه به گوگل Duo هستیم. بر اساس گزارشی که به تازگی از سوی 9to5Google منتشر شده، گوگل در آینده برای این اپلیکیشن یک بروزرسانی عرضه می کند که در آن امکان ارسال تصاویر برای کاربران فراهم می شود. این ویژگی با آنچه در اپلیکیشن های پیام رسان دیدیم، متفاوت است.

گوگل Duo

به نظر می رسد عملکرد این قابلیت مشابه با اسنپ چت باشد. در همین راستا، تصاویر تنها برای 24 ساعت قابل دسترسی هستند. به صورت کلی، اپلیکیشن های پیام رسان امکان ارسال و دریافت عکس را برای کاربران فراهم می کنند. با توجه به این موضوع که گوگل Duo یک اپلیکیشن برای تماس های تصویری است، این امکان وجود دارد که ویژگی یاد شده در آن مورد استفاده قرار نگیرد.

گوگل الو توسط کاربران با استقبال بالایی مواجه نشد؛ با این حال برادر آن توانست محبوبیت خوبی را کسب کند. اضافه شدن قابلیت های جدید به اپلیکیشن Google Duo می تواند کارایی آن را افزایش دهد و در نهایت محبوبیت آن در میان کاربران را بیشتر کند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، کاربران نمی توانند به صورت مستقیم در اپلیکیشن Duo گوگل تصاویر خود را برای دیگران ارسال کنند، بلکه باید برای این کار از ویژگی قرار گرفته شده در گوگل فوتوز و Files استفاده کنند.

ارسال نظر