آغاز نمایش تبلیغات در واتساپ از سال 2020

رسانه کلیک - با توجه به اخبار جدید، تبلیغات در واتساپ از سال 2020 در این پیام رسان و در قسمت نوار استاتوس آن نمایش داده خواهند شد.

آغاز نمایش تبلیغات در واتساپ از سال 2020

پیام رسان واتساپ سال هاست مورد استفاده کاربران بوده و شرکت فیس بوک نیز با پرداخت مبلغ بسیار بالای 16 میلیارد دلار آن را در سال 2014 خریداری کرد؛ با این همه این پیام رسان کماکان به دنبال کشف روش های تازه ای برای کسب درآمد از طریق این اپلیکیشن است. پیش از این، کاربران باید برای دریافت این اپلیکیشن یک بار پول پرداخت می کردند و بعدها پیشنهاد شد که برای دریافت این اپلیکیشن، سالیانه مبلغی توسط کاربران پرداخت شود؛ با این حال این اپلیکیشن هم اکنون کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است.

شرکت فیس بوک در سال گذشته اظهار داشت که برنامه هایی برای راه اندازی تبلیغات در واتساپ دارد. اخیرا نیز واتساپ تایید کرده که این تبلیغات قرار است از سال 2020 روانه این اپلیکیشن شوند. این اطلاعات توسط Matt Navarra و با انتشار عکسی در توییتر، فاش شده اند.

به استناد اخباری که در رابطه با تبلیغات واتس اپ در سال گذشته مطرح شده بود، این تبلیغات قرار است تنها در تب استاتوس این پیام رسان دیده شوند؛ مانند تبلیغات اینستاگرام که آن ها را بین استوری های مختلف مشاهده می کنیم ( شروع تبلیغات در تب استاتوس واتس اپ ). خبر خوب این بوده که اگر چندان از قسمت استاتوس واتس اپ استفاده نمی کنید، بسیار کمتر از سایرین با این تبلیغات مواجه خواهید شد.

خوشبختانه طراحی نحوه ارائه این تبلیغات به گونه ای است که در صورتی که در حال استفاده از واتس اپ باشید، این تبلیغات چندان مزاحم کارتان نخواهند شد. نکته دیگر نیز آن است که این تبلیغات قرار است از سال 2020 وارد واتس اپ شوند؛ بنابراین در صورتی که این موضوع برایتان خوشایند نیست می توانید پیام رسانی جایگزین واتس اپ را پیدا و انتخاب کنید.

ارسال نظر